Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak a szexről szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a szexről szoktak álmodozni, a nők az esküvőről?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

#3: baromság.

Naponta szőrös ide a hasonlóan hülye kérdésed.

2020. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Gyűlölöm az esküvőket és nem akarok megházasodni.:)

L

2020. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%

#12.


Miért gyűlölöd?Sose hívnak meg? :/

2020. dec. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Én egy jó húsos karajról és egy megajánlott kettesről analízisből. De kinek mi. Házas is vagyok, szex is van elég, vannak fontosabb dolgok is az életben ennél.
2020. dec. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szexről is álmodozok néha. Meg nagyobb házról, a lányomnak medencés nyári szülinapozásokról, a férjemnek egy nagyobb autóról, a macskámnak hosszú életről, egy háborítatlanul átaludt éjszakáról, egy alapos masszázsról, és még sorolhatnám. Az emberek jellemzően több mindenre vágynak ennél a két dolognál, és nem is nemspecifikus, hogy ki melyiket tartja fontosabbnak.
2020. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy írod, mintha a férfiak nem lennének képesek romantikus érzelmekre, csak áll a farka, és bele kell dugni valamibe. Te nem szoktál olvasni? Nem hallgatsz zenét? Nem láttál még festményt, szobrot?

A másik, hogy a nők is álmodoznak a szexről, legfeljebb nem veled.

A valóságban nincs ekkora különbség a két nem között, az is csak a szocializáció miatt. Ha nem így lenne, sose találna egymásra egy férfi és egy nő, mert nem lenne közös nevező.

2020. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 Épp az hogy meghívnak. Utálok mindent, ami nyálas, közhelyes, elcsépelt, klisés, ezerszer újra gyártott. Márpedig az esküvők pont ilyenek.:D
2020. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én sosem álmodoztam esküvőről nőként, szerintem a párom többet fantáziál róla
2020. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!