Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan exed, plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan exed, plátói szerelmed, akit mással láttál és borzalmas fájdalamaid voltak miatta ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Volt.
2020. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Ez viccesen hangzik

🤣

2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt, az egyik barátnőm tetszett neki és állandóan a nyomában járt.
2020. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem. aki nem velem van, az nem ér meg semmit.. nemhogy fizikai fájdalmat.
2020. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem volt ilyen..


Az exeimnek még a mai napig nincs senkijük.. Nehéz elhinni de így van.



Miert lenne borzasztó fájdalom?


Nem is értem, nem is megyek bele most..

2020. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem amiatt van borzalmas fájdalmam, mert mással van. Hanem amiatt, amit velem tett. És amit pár hete még nekem ígért mocskos módon, másnak akarja megadni. (de nem fogja, kutyából nem lesz szalonna)

Szóval inkább az fáj, ahogy elbánt velem, a sok szép évünk ellenére, még ha már nem is szeret.

Borzasztóan ugyan már nem fáj, elfogadtam, megszakított velem minden kapcsolatot. Majd kiheverem, jobbat nem tudok tenni.

2020. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jupp

8 évig 🙃

2020. dec. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, plátói szerelem. Személyesen sosem találkoztunk, mivel a világ másik felén él. Leginkább az fáj, hogy ő már 4 éve kapcsolatban van azzal személlyel, nekem meg azóta két rövidebb kapcsolatom volt és még mindig nyűglődök a társkereséssel, de ennek ellenére megbocsátottam neki, most barátok vagyunk. Ő többet szeretne, állítólag elégedetlen a mostani kapcsolatával, de szerintem csak lefeküdni akar velem, mivel Budapesten azért elég sok munkalehetőség van külföldieknek a nyelvtudásuk miatt, így ha nagyon akarná, már rég jöhetett volna. Én már elengedtem ezt a dolgot.
2020. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-aa vagyok. Hozzáteszem, amikor megtudtam, hogy mással van, pánikrohamom lett, pedig sem előtte, sem utána nem volt több.
2020. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!