Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szenvedek miatta ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenvedek miatta ha nem is akarok vele lenni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval és jól alakult minden egy ideig. Ahogy egyre jobban megismertem rájöttem, hogy nem illünk össze és sok dolog zavar benne, nem tudja megadni azt amire vágyom csupán azért mert ő más beállítottságú. Szakítottam vele, viszont azóta nagyon szenvedek. Rossz, hogy nem beszélünk, hogy nem lehetek vele. Folyton ő jár a fejemben. Pedig tudom, ha ideállítana, hogy legyünk együtt, akkor nem akarnék vele lenni mert nem rá vágyom se külsőre se belsőre. Ez miért van valaki magyarázza el. :D
2020. dec. 23. 02:28
 1/8 anonim válasza:
67%
Ez azért van mert valamilyen szinten megkedvelted illetve megszoktad/elkezdtél kötődni, de az agyad nem fogadja el az illetőt. A szíved és az agyad mást mond. Hamar el fog múlni ez a "szenvedés" ,ha az agyad ilyen erősen ellenáll.
2020. dec. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az, amit nem tud megadni?
2020. dec. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

de, valószínű vágynál rá külsőre, csak épp más életcéljai vannak...

És ha találsz olyat, aki lehazudja neked a holdat is, de legalább ronda, annak hinni fogsz?

2020. dec. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért szenvedsz, mert az, akire vàgysz, kiderült, hogy nem létezik. Úgy értem, hogy ő nem olyan, mint képzelted. Az illúzió hiànyzik, amit ráhúztál, nem ő maga. Lehet, hogy mèg szeretethiányod is van. Akinek az van, hajlamosabb az illúzió gyártásra, mert nagyon szeretne már kötődni.

Én is voltam màr így nem is egyszer. Mindig szenvedtem, de tudtam is, hogy nem akarom őt, mert nem illünk össze, nem ilyennek képzeltem.

El fog múlni, szerintem ismerkedj.

2020. dec. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert van mert nincs más
2020. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért hiányzik, mert jelenleg nincs jobb és hiányzik a társasága, akivel jót tudsz beszélgetni és érdeklődik irántad. Amint találsz valakt akivel egy hullámhosszon vagytok, nem fog hiányozni.
2020. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez van velem is.


Szeretek egy embert, ő is engem, de egyszerűen nem tudunk együtt működni...ráadásul mikor majdnem összejöttünk, akkor mindenki kinevetett minket. Egyszerűen vannak dolgok, amik jobbak fantáziaszintjén.

2020. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert hianyzik, mert egy kapcsolatban rengeteg dolog van. Jok is rosszak is. A jok hianyozni fognak, amint megszunik a kapcsolat, a rosszak viszont nem engedik a kapcsolatot magasabb szintre lepni. Szerintem jol dontottel.
2020. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!