Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy intelligens Férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intelligens Férfinak mennyi időbe telik felismerni, hogy nem a megfelelő lánnyal van együtt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 14:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
erzelem racio kozt kapcsolatot ne keres
2020. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha segítenének neki?
2020. dec. 29. 14:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az 1-es írta. Nekem is van két lány az életemben : Az exem, akit elhagytam a mostani kapcsolatért. A mostani lány alig tesz valamit értem, az exem mindig mindent megtett, most is megtenne, ő sem érti mot szeretek a mostani lányban, de az a helyzet, hogy én sem értem, csak szerelmes lettem... És ezt le lehetne írni szebben, hosszabban, de így tudtam tisztán megfogalmazni.
2020. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az erzelmi intelligencian mulik. Ha az nem magas, soha. Egyebkent meg lehet hogy a ferfinak pont megfelel a lany. Valahogy nagyon olyan hangulata van a kerdesnek mintha erre a ferfira acsingoznal
2020. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint egy emberol elore megmondani kibe szeret belle..
2020. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia sajnos ehhez nem mindig elég, önismeret, emerismeret, EQ sokkal fontosabbak. Ha ezek rendben vannak akkor össze se jön olyan nővel, aki nem megfelelő, mert már azelőtt kiszűri. De ehhez kell a rossz tapasztalat is, majd tanul a hibáiból, magára kapja a hiányzó ismereteket, megerősödik és akkor a jövőben már okosabb lesz.

Nem kell neki segíteni, nem kell a jóindulatnak álcázott nyomulás. A barátnője még mindig jobb választás, mint az ilyen "segítőkész" áskálódó szarkeverők.

2020. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
Azok akik valogathatnak ritka szerencsesek
2020. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Te egy anyós vagy aki nem kedveli a menyét? Vagy egy hölgyemény aki visszamenne az exéhez, de annak új csaja van?

Mégis mit jelent az, hogy nem a megfelelő lány? Nincs olyan, hogy “A megfelelő” lány. Ha az intelligens férfinak az aktuális lány megfelel, akkor fogadd el, hogy ez van és kész.

2020. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Legtobbszor menzai kaja van de neha can egy egy.. roston sult belszin is igaz elzarva. Attol meg tarhonyaval is jolaksz csak egesz mas erzes..
2020. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
mondjuk en a kerdesbol itelve eleve megkerdojeleznem, hogy tenyleg nem megfelelo-e a lany. van egy olyan erzesem, hogy te csak a pasira acsingozol es szent meggyozodesed, hogy te annyira nagyon jo vagy. ne legyel ebben olyan biztos, ha a pasit erdekelned, veled lenne ugyis, mas kapcsolatahoz meg nem sok kozod van.
2020. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!