Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem fura, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura, ha egy normális, intelligens, jól kinéző férfi egy ilyen nővel jár együtt?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy a csaj vérbeli és vérprofi dráma királynő. Sokat is veszekednek, és olyankor gyakran teátrális eszközökhöz folyamodik. Minden apróságból őrült nagy ügyet csinál. (De a párja kb. 10 perc alatt feldolgozza, átsiklik felette, és már ölelgeti is, hogy szereti.)

És fura dolgai vannak ezen kívül is. Mondok egy-két példát, csak ami így hirtelen eszembe jut. Moziban néztük a minap a Ready Player One-t, és legalább 3X a film alatt elkezdte énekelni a Despacito-t. (!!!) Nem hangosan, hogy zavarja a filmet, inkább csak úgy magának, de azért mellett ülve fél füllel hallottam. De most komolyan. Ki az, aki egy 3D-s, viszonylag jól sikerült film alatt a Despacito-t énekli? Ráadásul nem is tudja a szövegét, ezért pont idáig jutott mindig a dallal, hogy "deesz-páá-cító". És ezt ismételgette. És ennek neki állt úgy 3X a film alatt. (!!!)

Aztán. Saját bevallását mondom most vissza. "Úgy alszik néha, mint a disznó." Elmondása szerint, ugye van egy gigantikus franciaágya, és némelyik este csak túl fáradt elpakolni, és tele van az ágya a kötélről leszedett frissen mosott ruhákkal, azzal amit aznap viselt, de lusta volt elhajtani a szekrényébe, a táskájával, használati tárgyaival, a lap topjával, alváshoz nem kellő ágyneművel, mint pokróc, nagypárna, akkor könyve, táblagépe, mobilja, és mivel lusta volt elpakolni, alvás előtt már túl fáradt, mert persze hajnali 3 a minimum, ameddig ébren van, de inkább 4-5, ezért egyszerűen elalszik a káosz közepén. Kis helyet fúr magának, hogy azért ráférjen az ágyra, és akkor alszik. De amúgy most látom, hogy a lényeget, a kaját lehagytam. Hogy amit vissza kéne tennie a hűtőbe, koszos edények, termelődött kajaszemetek, mind az ágyában, és úgy alszik.

Annyi fura dolga van, nem is tudom mihez kapjak. De akkor mondom mondjuk a tengerimalacot. Szóval ha valami olyan van, ami neki nem tetszik, megviseli, undinak találja, stb., akkor gyorsan rákeres google-ön tengerimalacos képekre. És attól jön helyre, mert ahogy fogalmazni szokott, "olyan cukiiiiiiiííííííííííííííííííííííííííííííííííí". Sőt meg is indokolja, miért cuki a tengerimalac. Mert olyan dagadt, mert annyira törékeny kis lábai vannak, meg mert annyira "kiguvvad a gülüszeme". Sőt, amikor valamelyik extra dagadt tengerimalacos képről kiderül, hogy terhes a malac rajta, akkor csalódik, amiért az mind nem háj.

Hát, most így hirtelen ennyi. A többi fura dolga inkább csak szokatlan, pl. hogy a facebookja milyen, merthogy annyira levédi, hogy mindent csak én láthatóságra állít, ezért még az ismerősei sem látnak semmit, csak a nevét, születését, profil- és borítóképét, illetve a két kiemelt fényképét. De a hírfolyama már tökéletesen fehér, annyira üres. Meg hogy a haját minden nap ugyanúgy hordja, ziláltan, halszálka fonással készült két copfos megoldásban.


2018. máj. 11. 02:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A szóban forgó drama queen 22 éves, kifejezetten szép lány. Gondolom ez az oka, hogy jár vele.
2018. máj. 11. 02:54
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
És annak mi az oka, hogy éjjel 3 órakor jut eszedbe kibeszélni a másikat? 😃😃😃
2018. máj. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez tényleg egy szellemi fogyatékos:)
2018. máj. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

És te hány éves vagy? 13?


Biztos azért van vele, mert nem olyan gonosz és rosszindulatú, mint egyesek.

2018. máj. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak h*lye dolgai, de semmi extra....
2018. máj. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Freud tévedett.

EZ valójában a pénisz irigység.

2018. máj. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

És neked nem mind1,hogy kivel jár az illető,hogy ha Ő boldog? Nem mind1,hogy eszik vagy mit csinál? Ezt most nem teljesen értem,hogy mi a kérdés?


Miért nem veled van a párja? Vagy mi?

2018. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
35%
Ezt a témát már többször is kapiskáltuk itt. Valóban így van, a kimondottan gyönyörű nők kivétel nélkül mindannyian szalajtanak nyak fölött nem is kicsit. A srác meg inkább hozza ezt az áldozatot, eltűri, elviseli, végtére is bombanőről beszélünk. A szép nőknek és a jóképű srácoknak általában sokkal több mindent elnéz a párjuk.
2018. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a srácokat nem ez érdekli. Hanem az, hogy jól néz-e ki pucéran, szeret-e szopni és engedi-e az anált. Ha ez három igen, akkor a csaj lehet szellemi fogyatékos, vagy sorozatgyilkos is.

Ne áltasd magad: hiába világítasz rá, hogy mennyire buta, nem fogja elhagyni. Lehet, hogy inkább örül is neki: egy szép, de naiv és buta nő sok mindenre rávehető.

Te meg hiába násztáncolsz körülöttük, ha nem nézel ki jobban...

2018. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy a Ready Player One nem viszonylag jó, hanem egy zseniális film.

Folytassuk azzal, hogy a lány valószínűleg naiv, picit butus és nagyon érzékeny lelkű, de egyszerű. Illetve tuti van neki nem kevés lelki baja. Viszont a leírás alapján lehet egy nagyon jólelkű lány is, ő tuti nem beszélne ki téged és tuti nem ítél el téged.

Lehet hogy te okosabb és rendesebb vagy. De a haverod csajahoz nincs közöd. Valószínű hogy nagyon rendes lány, akinek vannak hibái. Mert hibái mindenkinek vannak

2018. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!