Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi két lány közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi két lány közül a rosszabbat választotta, akkor van rá esély, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 19:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
53%
Szerintem a kérdező úgy érti, hogy adott volt 2 lány akivel ismerkedett, de végül a “rosszabbat” választotta és így inkább a másik lánnyal akar lenni. Vagy nem tudom hogy gondolja javítsatok ki ha nem így
2020. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő biztos nem úgy érzi, hogy a "rosszabbat" választotta. Neki az a jobb.
2020. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
11: fuss neki még egyszer... a kérdező tuti nem a pasas
2020. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
11: hát én se hiszem, hogy a kérdező a pasi (hanem valszeg egy 13 éves kiscsaj, a kérdés értelmi szintjéből ítélve). Mert akkor miért írta volna, hogy "van rá esély, hogy meggondolja magát?" - önmagáról csak nem írná ezt.
2020. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz.

Te lennél a rosszabb, szóval a jobbat választotta.

2020. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!