Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most kit válasszak a két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kit válasszak a két lány közül?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Van egy lány barátom aki ugyan abban a faluban lakik ahol én. Tavaly nyár óta vagyunk nagyon jóban, azóta több filmet is megnéztünk együtt és sétálni is elmentem vele. Nagyon megkedveltem, de lehet hogy ő csak barát ként gondol rám és ha így van, nem akarok elrontani egy nagyon jó barátságot. Nem rég viszont egy másik lány, megkeresett facebookon, hogy múltkor hallott gitározni és énekelni és nagyon tetszett neki. Ezt a csajt olyan könnyen feltudnám szedni és talán még bele is szeretnék... Viszont mivel a másik lányt szeretem, nem tudom mi tévő legyek. Megéri egy egyszerű barátságból egy kapcsolatot kovácsolni azzal a veszéllyel, hogy tönkre mehet, vagy jobban megéri összejönni egy ilyen lánnyal akivel semmi barátság nem volt, csak egyszerűen tetszek neki?

2012. ápr. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meghagynám a barátságot. Párat már elrontottam az érzelmekkel és nagyon bánom utólag. 21F
2012. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint GYŰLÖLÖM azokat a lánybarátokat, akiket bármikor, bárhol, bármennyiszer, bármi alatt, bármi közben meg tudnék szeretkezni. Ha pedig te szerelmes vagy, akkor az nem egy jó barátság.

A második pedig nem szerelem.

Próbáld meg a második csajjal. Egyértelmű. De azért mond meg neki, hogy nem vagy belé szerelmes, mert úgy korrekt.

Az ilyen barátságokat, amikbe szerelmes az egyik fél, azt nem lehet elrontani. Szerintem.

2012. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :) De mintha ez a lány "barát" mostanában kisebb jeleket adott volna hogy szeret.. még ha csak véletlenül is, vagy csak én hittem annak... :D
2012. ápr. 18. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én is kaptam jeleket, mikor "élesben" rákérdeztem, azt válaszolta a lány, hogy észre sem vette...
2012. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát.. értem. De én akkoris úgy megkedveltem. És úgy érzem, simán kialakulhatna közöttünk valami ebből a barátságból.. Szeretem amikor filmet nézünk és hozzám bújik.. :P De lehet, hogy tévedek. :)
2012. ápr. 18. 22:27
 6/8 anonim válasza:
A masodikat valaszd, mert ha az elsot nagyon kedvelned, akkor nem erdeklodnel a masik lany irant. Meg egyebkent hagyd meg a baratsagot. Viszont ha a masikkal nem talalkoztal, akkor ismerd meg es majd eltudod donteni.
2012. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradjon meg a barátság szerintem válaszd a másodikat akit megkaphatsz könnyen, nem lenne ugyanolyan a barátságotok ha megkérdeznéd hogy járnátok e.Eltávolodnátok egymástól és nem lenne több ölelgetés sem filmnézés közben,de még filmnézés sem lenne.
2012. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :)
2012. ápr. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!