Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam a két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tankori kérdése:

Melyiket válasszam a két lány közül?

Figyelt kérdés

Nos 1-nek és 2-nek nevezem őket. 1-sel már lassan 2 éve ismerjük egymást, együtt zenélünk, van közös érdeklődési körünk, jól ki is jövünk, és oylanokat megosztunk egymással amit mással nem, csak elég nagy a korkülömbség köztünk ami okoz némi problémat... jó párszor említette hogy tetszem neki, kedvel, ha idősebb lénnék akár járna is velem vagy akár megvárna hogy elég idős legyek hozza stb. Nagyon tetszik a csaj és szerelmes is voltam belé. De ez idő alatt járt valakikkel amit egy részben nem zavart de viszont mindig éreztem a féltékenységet iránta... míg egyszer láttam őt az akkori párjával és láttam hogy boldog vele és valahogy sikerült lemondanom róla, hogy már nem kellek neki a boldogságához.... de viszont most nagyon úgy néz ki hogy szakítanak... nemrégiben el is mondtam ezt neki hogy én szerettem és el tudtam engedni csakhogy újra szikrát kapott bennem a régi érzés iránta. 2-sel újévtől isemrjük egymást neten ismerkedtünk meg, találkoztunk már személyesen is, fiatalabb mint én. Vele is eltudok beszélgetni sok mindenről de nagyon zárkozott (frusztrált, nem nyitott,félénk) szóval úgy nem tudok beszélni vele mint 1-sel, de viszont nagyon tetszik és ha ránézek érzem hogy szeretem. Mondhassuk hogy együtt vagyunk (elég fura az egész)

Leegyszerűsítve : 1-est szerettem majd el tudtam engedni ami nagyon felszabadító volt majd megismertem 2-t akibe beleszerettem majd miután elmondtam 1-nek hogy szerettem és hogy talán szakít. 1-es íránt megint érezek valmit mélyen eldugva magamban.

Ötletek ? hogy mi legyen ?



2016. márc. 17. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
most mind kettő nagyon tetszik? de nem tudsz dönteni ,a szívedre hanyatkott
2016. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
22%

A nagyobb mellűt.

26/F

2016. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es hiába nagy a melle ,ha csúnya arcilag :)
2016. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Azt kell mondanom, hogy a Te habitusodon múlik elsősorban.

Az 1 leányzó érettebb, tapasztaltabb, ott neked kell strapálnod magad, hogy megfeleljneki, viszont ismeritek egymást...valószínűleg jól működne az elején és ha tényleg fel tudsz Nőni a feladathoz, akkor egy harmónikus kapcsolat lehet belőle.

A 2 leányzó még tapasztalatlan, nem azért nem nyílik meg, mert nem tetszel neki, hanem óvatos, még nem tudja mit csinál. Itt egyértelműen Neked kell irányítani, ha hibázol azonnal kiderül, nagyobb a felelősséged. Ha sikerül beindítani a kapcsolatot, ami nem lesz egyszerű,akkor hosszabb távon több fantázia van benne.


38F

2016. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es még foglalt, a 2-est még nem ismered eléggé. Ne dönts még, ismerkedj meg jobban a 2-essel. Konkrétumot egyiküknek se ígérj.
2016. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh... az utóbbi két választ köszönöm úgy érzem segíteni fog. Én is egyébként gondoltam arra, hogy még kell még idő a 2-sel és majd kiderül. De viszont elég elhatározott ahooz képest amilyen idős (csak egyet akar de örökre stb. ) és nem akarom megbántani hogy ha nem jönne össze a későbbiekben. De eközben 1-es támogat engem én is őt szinte minden téren...(még ebben is ) a szívemre pedig nem tudok halgatni mert.....
2016. márc. 17. 14:17
 7/7 A kérdező kommentje:
már mindegy .... de megemlítem az 1-es 8 évvel idősebb nálam nem lesz belőle már semmi de szerintetek összejöhetett volna/ össze jöhet még ? ő 25 én 17 :D
2016. jún. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!