Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Váltsak munkahelyet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak munkahelyet, hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem 5 hónapja. A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Ezalatt a 4 év alatt sokan próbálkoztak nálam, mindről tudott, sosem akadt ki.


Most azonban van egy férfi kollegám, aki miatt nagyon féltékeny. Nem ismerek rá, sosem volt ilyen. Vagy rossz kedve van és nem szól hozzám, vagy vitázunk. Korábban tetszett neki, hogy sminkelek, sportolok, csinosan próbálok öltözni, most meg zavarja. Beszól, hogy kinek öltözök így ki. Meg hogy ő megérti valahol, ha elkezdett érdekelni az, hogy milyen lehet mással (nekem ő volt az első).


Szerintetek miért féltékeny csak rá? Nem volt ilyen. Sokkal helyesebb pasik is próbálkoztak.

Egyre nehezebben viselem és sokszor vitázunk. Aztán jön kibékülni és csodálkozik, hogy nem akarok olyankor vele lefeküdni. Ilyenkor meg igazolja magát, hogy mert már nem akarom.


Nem fogom emiatt elhagyni! Küzd valamivel, mert nem ilyen amúgy! Hogyan segítsek neki? Mindig őszintén elmondtam neki mennyire szeretem. Mi mást tehetnék? Egyáltalán mit lát most ebben a férfiben? Neki is borzalmas lehet, hogy egésznap amíg nem vagyok otthon, ettől fél.


N/22 F28


2021. jan. 4. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne váltsál a hiszti miatt munkahelyet. Neki nincs élete, munkája, amivel foglalkozhatna a hülyeség helyett? Nem történt valami nagyobb horderejű változás az életében?
2021. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

NE!


A pasid magában nem bízik, mert tudja, hogy egy senki, és jobb nő vagy, mint ami neki jár az élettől.


Gondolj bele, ha minden melóhelyeden lesz egy jó pasi, akkor hetente váltasz?


Bár...mekkora lenne, ha kilépnél a melóból, és beállnál katonának??? :)

2021. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az tkell, hogy mondjam, szerintem ő lép félre.

Ez az "emiatt nem hagyom el, mert amúgy nem ilyen" szöveg egy tipikus szerelmes buta kislány szövege.


A viselkedése semmilyen normális értékrendű férfi párkapcsolatába nem illik bele.

Csak azért, mert az első, nem kell örökre vele maradnod, főleg, ha nem működik.


38N

2021. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugy viselkedik a pasid, mint egy 12 eves. vicc, hogy akar csak a munkahelyvaltas gondolata is felmerul benned. meg kene beszelni, hogy megis mi miatt feltekeny, mivel hiszi azt, hogy okot adsz ra? oszlasd el a ketelyeit, ha nem fogja fel es tovabb megy a hiszti, hagyd ott, mert ez beteges.
2021. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!