Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy ideje együtt élünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje együtt élünk a barátnőmmel és minden jól alakult. Új munkahelyen viszont rá mozdult egy leszbikus lány és sokszor elutasította mert neki nincs ilyen vágya, de nagyon erőszakos volt továbbra is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Míg végül A céges bulin kicsit túl itta magát és sikerült lefektetnie 🙄azóta hetente többször "megkapja" a barátnőm meg azt mondja nem tud ellenállni neki... Ami elég durva.. Szeretek mit kellene csinálnom?

2020. jún. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol volt céges buli karantén alatt? Hagyjuk már, milyen sztori ez...
2020. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem most, szilveszteri buli volt.. De most mondta el.
2020. jún. 22. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyenge sztori.
2020. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kritizálni kell, még nem hallottam ilyenről. Nekem az egész furcsa volt. Csak a csajok hajlamosak kipróbálni dolgokat. Lehetséges hogy így "csapatot" vált?
2020. jún. 22. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy? Megcsalt. Ezzel együtt tudsz élni?

Ha igen, akkor nem mindegy hogy "csapatot vált-e"?

2020. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzatok össze egy hármast!
2020. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ment bele többször is és azért nemtud neki ellenállni a barátnőd,mert a csajszi sokkal gyengédebb vele,mint te.Egy nő azt jobban tudja,mi jó egy másik nőnek.Szerintem beszéljétek át és próbálj meg alkalmazkodni,ha szereted és nemakarod elhagyni.
2020. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!