Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lenne az ideális barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lenne az ideális barátnő?

Figyelt kérdés

A: Életképtelen, befásult, kedvetlen, semmilyen, nem csinál semmit, otthon heverészik és sorozatokat néz, semmit nem lehet rábízni, nincs jövőképe, tanulatlan, B vagy maximum C kosaras melle van

B: Mindig örül, ha láthatja a szerelmét, céljai vannak, de semmi olyan, amivel a szerelme nem ért egyet, két nyelven beszél, házias, szeret főzni és tud is sokfélét, amit nem, azt is megtanulja, ha a szerelme igényli, bármit el tud intézni, szorgalmas, szexuálisan teljesen nyitott, soha nem mondana nemet a szerelmének, D kosaras mellei vannak



2021. jan. 4. 19:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Most itt a mellnek mi a lényege? Nagyon csitri lehetsz még..
2021. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%
Kifelejtetted az A csajnál, hogy vékony, és jó csaj :D Direkt lehúztad, és a külleméről csak annyit irtál hogy max C kosaras melle van :)) Sok A kosaras csajnak, sokkal jobb teste van mint egy sottyadt, de D kosaras mellünek
2021. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs jó teste! És buta is. Személyisége sincs. Nem is szereti egyáltalán, csak élősködik rajta.
2021. jan. 4. 20:14
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
Te egyiket sem érdemled meg.
2021. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Na most már legalább tudom hogy ki vagy 🤦‍♂️
2021. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te vagy a B, ugye kérdező?
2021. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Én
2021. jan. 4. 20:22
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Hűha...
2021. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne égesd magad tovább, princess :D arra vagy büszke, hogy csak olyan céljaid vannak, mivel a szerelmed egyetért? A férfiak nem szeretik a szolgalelkű nőket. Akármilyen a kosárméret, előbb utóbb dobják a személyiségnélküli aláfekvő nőket. Látszik mennyire savanyú a szőlő.
2021. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjuk irigykedsz Ara, és próbálod lehúzni.. Fogadd el, és szeresd meg önmagad, és rögtön nem fog érdekelni, hogy milyen A. Ne másokhoz hasonlítgasd magadat, mert az sose vezet sehová. És ezeket úgy mondom, hogy én is rohadtul irigy voltam mindenkire, de amióta szeretem magam, azóta teljesen eltűnt.
2021. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!