Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lenne az ideális barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lenne az ideális barátnő?

Figyelt kérdés

A: Életképtelen, befásult, kedvetlen, semmilyen, nem csinál semmit, otthon heverészik és sorozatokat néz, semmit nem lehet rábízni, nincs jövőképe, tanulatlan, B vagy maximum C kosaras melle van

B: Mindig örül, ha láthatja a szerelmét, céljai vannak, de semmi olyan, amivel a szerelme nem ért egyet, két nyelven beszél, házias, szeret főzni és tud is sokfélét, amit nem, azt is megtanulja, ha a szerelme igényli, bármit el tud intézni, szorgalmas, szexuálisan teljesen nyitott, soha nem mondana nemet a szerelmének, D kosaras mellei vannak



2021. jan. 4. 19:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok. Ez az az elmebeteg spiné, aki minden áldott nap megkérdezi mivel bizonyítsa be egy férfinek, hogy ő sokkal jobb mint a barátnője. Érdekes, hogy a barátnő "mindig mindenben szar, ő pedig mindenben kiváló". A csávó pedig még csak le sem hányja, azóta sem fogja fel miért.
2021. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
5%

Hát azért engem érdekelne a kérdező, ha rá illik a B leírás.

Szerintem nem szolgalelkű.

Én nem élnék vissza vele, hanem örülnék, hogy milyen rendes! Azért legyen meg a saját véleménye dolgokról...


Amúgy meg sok olyan nő is van, akik csicskának néznek minket férfiakat. Mint ha arra lennénk, hogy kedvükre dolgoztassanak, nem mint ha nem dolgoznánk eleget...


Mondjuk én ismerek olyan lányt, aki szép,akinek nagy mellei vannak és a személyisége aranyat ér.

2021. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

22


"Soha nem mondana nemet a szerelmének"

És mégis miért ne mondhatnék nemet a szerelmemnek? Aki csak bólogat, annak milyen személyisége van? Egy nagy kamu, semmi. Az ilyen nem társ, hanem egy kiegészítő. Normális férfi nem erre vágyik, de azokból sincs sok sajnos. Mellesleg kicsit egyoldalú ez a leírás, nem túl szimpatikus ennyire felmagasztalni magad, a másikat meg - aki nem tudja megvédeni magát - így lehúzni. Valamiért ejtették a B lányt az A-ért és ez biztos nem véletlen.

2021. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

23


Oda írtam, hogy "Azért legyen meg a saját véleménye dolgokról"


Nem magasztalom fel magam 1 (a rendes, aranyos lányokat én egyenrangúnak jelölöm meg), 2 meg két különböző lány fajtáról írtam és ez a valóság! És az utolsó előtti bekezdésemben megfogalmazott miért is nem tudja megvédeni magát? 🤔 Nyilván te meg nem veszed észre, hogy többek között TE is leszóltad a "B lányt"


Ezt a képmutatást és kettős mércét 22-es, tipikus libsi szöveg! 🤕

2021. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy csajszi
2021. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
48%

25


Melyik?

2021. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező
2021. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
94%
Itt pont a B lánynak, vagyis neked nincs személyiséged. Életed se, hiszen minden napod arról szól, hogy ugyanazt a kérdést feltedd itt. A fejedben csak a pasi van, meg a szerinted nem hozzáillő barátnője. Ilyen üres nőt senki nem választana. Sajnálom. Amellett B lánynál kifelejtetted, hogy kezdődő elmebajjal is rendelkezik. Pedig fontosabb, mint a mellméret😉
2021. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

Azért az A lány sem egy ikúfájter. Akkor vagy gazdagnak kell lenned vagy csövesek lennétek. Magadat és plusz egy embert nehéz fenntartani, ha az egyetlen bevétel mondjuk 350 ezer nettó.Egyáltalán minek lehet örülni az A lányban? És nagyon rossz beállítotságú! A "B lány", ezzel ellentétbe, csak 1 hibája van, hogy soha nem mondana nemet, még akkor se, ha olyan dologról van szó, ami neki nem jó. Sok használható, értékes tulajdonsága van és dögös lehet! Ha még mind emellett hűséges is 🙄


21F

2021. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod egyáltalán ezeket az infókat róla? Honnan tudod mit csinál otthon? Honnan tudod hogy buta? Hogy nincs jövőképe?

A teste meg egyéni preferencia. A pasi mégsem a te bombatested választotta, meg nem is a szexuális nyitottságod. Lehet, hogy otthon olyan dolgokat megkap az ágyban, amit te el se tudsz képzelni. Honnan tudod hogy egyáltalán a pasinak nagyobb cici tetszene? Sokaknak hervasztó a lötyögő D-s kanna.

2021. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!