Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok Emma Watsonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Emma Watsonba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan rá gondolok, minden álmomban megjelenik, a mobilom boritóképén is ő van, nekem ő a nagybetűs NŐ (!!!), ha látom tévében vagy neten, szaporán ver a szívem, de tudom, talán sose lehet az enyém, még csak meg se csókolhatom, egy beszélgetésre se tudok a közelébe kerülni, és ez irdatlanul fáj!!


Szerintetek érdemes lenne angolul írnom neki? Vannak angliában rokonaim, ha belemenne egy beszélgetésbe, akkor ki tudnék hozzá menni! Ha megszeretne, ott is maradnék, van olyan jó szakmám, hogy kint is találjak munkát. Nekem a barátsága is elég lenne, ha csak hetente egyszer-kétszer találkozhatnék azzal az angyallal.


Mióta belé estem, más nőket észre sem veszek.


Mit kéne tennem? 26/f



2021. jan. 9. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
szerintem keress fel egy jó pszichiátert. Ilyen elmebetegekkel szóba sem állna mint te.
2021. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Írj neki! Szerintem heti 1-2 találkozás belefér neki, aztán ki tudja, talán még beléd is szeret.
2021. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2021. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Állj össze azokkal akik szintén ilyen betegek. Sok férfit és még több nőt fogsz találni akik valamilyen hírességbe "szerelmesek", csak a közvetlen ismerőseim van 5 ilyen személy, ebből 2 férfi, 3 nő. Sosem értettem hogyan gondolhatják ezt komolyan.
2021. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Vonzalmat érezhetsz, de szerelmes olyanba nem tudsz lenni, akit nem is ismersz.
2021. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Emma Watson messze túl elfoglalt ahhoz, hogy a sokadik rajongójával törődjön, amikor neki ott a családja, a barátai, a munkája, a hobbijai. Senki se vágyik olyan ember társaságára, aki nyálcsorgatva lesi minden mozdulatát.
2021. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel nem vagy egyedül, a Földön van pár százmillió ember, aki bele van zúgva a csajba.


Érdemes lenne egy "Akik szerelmesek Emma Watsonba" csoportot létrehozni (de valószinü, hogy már van ilyen), és ott vígasztalhatnátok egymást, akár jó kis közös berúgós eseményeken.

2021. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
#7 ja, rendezhetnének recska partykat. Egy szoba falára felragasztanának egy bazi nagy Emma Watson posztert, aztán naci le, és indulhatna a buli! xD
2021. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én meg a 35 éves Harrison Fordba voltam szerelmes. Aztán felnőttem.:)
2021. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Az is egy opció, hogy olyan elérhető magyar lányokat keresel, akik hasonlítanak rá. Pl. nekem van egy csoporttársam, akinek nagyon hasonló arca van, mint Emmának.
2021. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!