Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik sokat posztolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sokat posztolnak a párkapcsolatukról facebookra : hogy néz ki a kapcsolat a valóságban és milyen benyomást kelt a neten ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

A neten azt a benyomást kelti, hogy a kapcsolatunkról posztolunk. Valójában arról posztolunk, amiről úgy érezzük, hogy érdemes megosztani a barátokkal. Főleg így, hogy szerteszét sodródtunk a világban.

Utazások, kirándulások, baráti társaságok, gyerekeink. Utóbbiakról azért, mert rettenet büszke vagyok rájuk. Mondjuk ha második lesz a megyei versenyen, miért NE osztanám meg mindenkivel?

Amúgy meg teljesen átlagos család vagyunk, szeretjük egymást, nincs állandó vita, de azért mesekönyvet se rólunk fognak írni. De azt szerintem kijelenthetem, hogy jó a házasságunk.

2021. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag gyakran posztolunk. Elsősorban nem a kapcsolatunkról, de például arról, milyen helyeken jártunnk. Különösen azért, mert külföldön élek a férjemmel, így sok ismerősöm, barátom és rokonom csak a képeken keresztül láthatja ezeket a tájakat. Igen, gyakran előfordul hogy ezeken a képeken mi is rajta vagyunk. Nem gondolom, hogy ebben bármi rossz lenne. Nem akarunk mást mutatni, mint akik vagyunk. Ugyanazt sugározzák a képek, amilyen a kapcsolatunk valójában: harmonikus és kiegyensúlyozott. Nem posztolgatunk egymás falára hogy "ígyszeretlek úgyszeretlek", de közös fotókat megosztunk.
2021. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Definiáld a "sokat posztol" kifejezést. Mi akármikor megyünk valahová, mindig kiteszünk pár képet a fb-re, de ennek a gyakorisága attól függ, hogy milyen sűrűn utazunk. Egy nyaraláson általában naponta, vagy párnaponta több képet feltöltünk, aztán 1-2-3 hónapig semmi, amíg el nem megyünk mondjuk túrázni vagy ilyesmi. Amikor csak az utcában tologatjuk a babakocsit vagy egész nap itthon ülünk mert zuhog kint az eső, azt ugyan magunknak alaposan ledokumentáljuk, de nem ítéljük elég érdekesnek ahhoz, hogy megosszuk másokkal is. Most akkor ez soknak vagy nem soknak minősül? Csomó ismerősöm nem posztol ennyit, más meg sokkal többet.

Mindenesetre nekünk a fb alapján nagyon mozgalmas életünk van, pont azért, mert kb csak akkor kerül fel valami, ha utazunk, és bár alapvetően sokat utazunk, azért nyilván nem csak abból áll az életünk. Egyébként a kapcsolatunk jó, nincs ámítás a képeken, tényleg szeretjük egymást és jól működik az életünk. Csak kicsit unalmasabbak a mindennapok, mint az a szociális média alapján tűnik :D

2021. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

"Mondjuk ha második lesz a megyei versenyen, miért NE osztanám meg mindenkivel?"


Mondjuk azért, mert senkit sem érdekel. Nyilván jönnek az érdek-, és szánalomlájkok, jópofizós kommentek, de valljuk be őszintén a szűk családi körön kívül mindenki leszarja hogy a gyereked második lett egy megyei versenyen. Az üzenete pedig többet árt a dolognak, mint gondolnád.

Bírtam azt az évet amikor kiposztolták a szarul sikerült bizonyítványokat, jelezve, hogy a szeretet és büszkeség feltétlen, és senkinek nem ér attól kevesebbet a gyereke, hogy nem versenyeztetik mint a lovakat.

2021. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy kirakat.


Ha boldog ha nem akkor is kirakat.

2021. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4: Erről egyedül az illetékes gyerekemet szoktam megkérdezni, hogy kitehetem-e. Senki más engedélye nem kell.

Akinek nem tetszenek a posztjaim, az törölni fog, vagy leállítja a követést.

Ezzel az erővel ne posztoljunk nyaralós képet, mert aki dolgozik, vagy nem tud menni, annak rossz. Ne posztoljon senki képet ételről, mert rossz látnia annak, aki fogyózik. Éhezők nem neteznek, őket ezért nem.


Te meg gondolom a bánatmadár vagy, aki a mosolygós családi fotókon puffog, hogy ez csak a látszat, biztos, hogy áll a bál állandóan, és mindenki csal mindenkit.

Unalmasak vagytok.

2021. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köze nincs a reakciód felének a mondanivalómhoz. Ilyen nehéz felfogással rólad nem lehetett volna sokmindent posztolni anno. És igen, azt is leszarja mindenki hogy te hova utazol, mit eszel. Ha tájképeket, ételfotókat akar látni valaki, beírja a googleba. Ha rád kíváncsi valaki akkor úgyis kommunikál veled messengeren, telefonon. A megosztott idézetekről is lehetne egy külön téma, az embereknek már nincsenek saját gondolatai és ez szomorú. Nekem nincs bajom a családi képekkel. Érdekel, ha valaki megházasodott, gyereke lett, szívesen nézem a gyerekfotókat is ha nincs eltúlozva és agyonsztárolva. De rengeteg az érdektelen és ártó poszt. Ezt persze soha sem fogja felfogni az átlag.
2021. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!