Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác akivel 3 hónapja beszélek és már eljutottunk odáig, hogy szerelmet vallottunk egymásnak és írjuk mindig, hogy "szeretlek". Mivel ő külföldön lakik ezért még nem találkoztunk, viszont már tervben van.

Figyelt kérdés

A gondom viszont az, hogy sokszor azt érzem, hogy nyílván érdeklem de annyira ő nem érdeklődik irántam. Mármint mindig én hozok fel témákat ő meg csak válaszolgat van hogy vissza sem kérdez. Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy mert senkivel sem szokott ennyit beszélni és neki még ez új. De szerintem annyira nem nehéz irni valami szóval nem értem. Meg van hogy snapen küldök valamit és nem is ir rá semmit, meg elég sokszor ha magamról mondok így valamit egy emojival válaszol legtöbbször...

Azt szokta kérdezni, hogy micsi és ha én is kérdezem akkor visszakérdez, de ezenkivül nem nagyon szokott kérdezni. Pedig tényleg irja mennyire szeret meg minden, a jövőnkről is szokott beszélni. Meg tegnap ő is ivott meg én is, és akkor küldtem neki snapen képet amire irtam, tehát láthatta hogy neki szól. Aztán megnézte és nem válaszol, arra irtam, hogy "akkor ne írj semmit", ő meg mondta hogy na megint mi a baj? És én leírtam, aztán ő meg úgy éjfél körül bealudtam vagymi, mert nem írt vissza csak reggel. Hát ha akit szeretek az írná nekem, hogy baja van én addig fix nem tudnék aludni és ez nem az első...szoval nem értem:/ Miért ilyen. Tényleg csak ennyire nem tud írásban beszélni.



2021. jan. 9. 22:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam. Találkoztunk már egyszer egy buliban, de randink nem volt még. Egyébként meg 21 éves vagyok
2021. jan. 10. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!