Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire befolyásoló a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásoló a külső számotokra?

Figyelt kérdés

Volt olyan , hogy azért nem jöttetek össze valakivel annak ellenére, hogy értékes belső tulajdonsagai voltak, mert külsőre egyszerűen nem tudtátok elfogadni? Vagy olyan akinek azért nem is adtatok esélyt, mert nem tetszett külsőre ? Mi volt az a külső tulajdonság?

Nemet és életkort is írjátok, köszi



2021. jan. 10. 00:50
A kérdező szavazást indított:
A belső értékek fontosabbak, mint a külső
A külső fontosabb mint a belső értékek
A belső és a külső tulajdonságok is fontosak
36 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam egyik jóbarátomnak esélyt adni, hiába volt belém szerelmes két évig, próbáltam vele járni. De ha nem tudom elképzelni, hogy megcsókoljam, vagy nem izgulok fel, ha hozzámér, akkor nyilván nem lesz semmi, akármennyire feszítem meg magam. Bennem persze ott lett volna a szándék, hogy megszeressem, de hiánya vártam nem jött semmiféle vonzalom. 25 L

És az összkép nem vonzott.

2021. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon elegge meghatarozo a kulso, de ott a rengeteg kapcsoldasi lehetoseg mellett is mindenki megtalalhatja a parjat. Kesobb egyre kevesbe szempont, ahogy kezd elvalni, hogy a kulso megjelenes es a belso ertekek kozotti egyenes relacio nem letezik. Ha a kulso eler egy szintet, akkor onnantol mar a belso szamit jobban. Az fog nyerni, akinek jobbak a belso tulajdonsagai, a relativ mutatosabb kulso akkor mar ad hozza. Nem egy guminot keresek, az atlagos nok is boven szepek magyarorszagon.
2021. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, akivel jól el lehet beszélgetni, nagyon értelmes, az értékrendje is rendben van. De sajnos küsőleg átlagos szintet sem ér el, egy betegség miatt kissé torz a feje és az egész testtartása is. Szóval számít a külső. Viszont, ha már elér egy átlagos szintet, akkor két hasonló kinézetű pasi közül azt választanám akinek a belső tulajdonságai megnyerőbbek.
2021. jan. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem egyszer előfordult, hogy egy lány külseje nem fogott meg, de miután megismertem és beleszerettem a személyiségébe, már külsőre is szépnek láttam.
2021. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!