Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mit kell tudni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit kell tudni egy lánynak, hogy elhagyjátok miatta a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 11:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
Nem unod még?
2021. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
Az a pasi mit tud, hogy csak vele vagy hajlandó foglalkozni? Komolyan érdekel!
2021. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Keress már magadnak valami olyan pasit, aki egyedülálló. Miért nem tudsz leszakadni róla? 🤷‍♂️
2021. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Őt szeretem.
2021. jan. 11. 12:02
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Én kezdtem addógni érte. Két-három napja nem írt ki semmit.


Hát első körben ne legyél elmebeteg. Ez a legfontosabb. Te sajnos már itt kiestél a játékból.

2021. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Hogy tudod őt szeretni, mikor nincs is veled? Ez maximum csak rajongás. Kezdj el szétnézni a nagyvilágban és keress olyat, akivel össze tudsz hozni valamit. Gondolom hogy nem ő az egyetlen pasi a világon 🤷‍♂️
2021. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem szereted, ez csak rajongás. Fogadd el, hogy nem érdekled, ha nem megy egyedül, akkor pszichológussal. Csak a saját életedet keseríted (remélem őt nem zaklatod).
2021. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy tényleg írj már ki egy olyan kérdést, amiben leírod elejétől a végéig az egész sztorit. Szerintem vagy 100 ember erre vár.
2021. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen mindegy, hogy mit tud.

A a lényeg, hogy elégedett vagyok-e a barátnőmmel.

Ha igen, akkor nem fogom elhagyni senki kedvéért.

A legtöbb, amit elérhet egy kívülről betolakodó kis ribi, az legfeljebb annyi, hogy egy patront eldurrantok rá - de ez csak elméleti lehetőség, ugyanis őszintén szólva nem jött még szembe az a nő a felnőtt életem ~25 éve alatt, akinek a kedvéért félrekeféltem volna az aktuális kapcsolatomból.

2021. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!