Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják rám azt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám azt,hogy frigid vagyok, mert nem kívánom a pasimat? Vannak szexuális gondolataim, fantáziáim, a jó férfiakat is megnézem az utcán,de a mostani páromat még csak nem is kívánom. Mondtam neki,hogy szakítsunk ő újabb esélyt kér.

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha hozzám ér is, inkább taszít, mint sem felizgatna, a csókja is olyan durva, pedig én romantikára vágynék. Úgy kell figyelmeztetnem,hogy csók közben nyelje le a nyálát, abszolút kiábrándító.

Eleinte volt valami benne, ami miatt megtetszett, de mára már, csak barát kategóriába tudom helyezni.

Miért lennék ettől frigid,hogy épp őt nem kívánom? ( egy barátnőm mondta,hogy az vagyok emiatt).

Légyszi, privátokkal ne bombázzatok, nem keresek kapcsolatot.

25/n


2021. jan. 11. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy frigid, megesik az ilyen, szakíta vele.

A barátnőd még nagyon tapasztalatlan, gyerek.

2021. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd mondta, Vele kellene ezt megbeszélned és cáfolni Neki. Nem tudom milyen barátnő ha még azt se tudja Rólad,hogy vannak érzéseid/vonzalmad/vágyad!


Ezt a pasit pedig engedd el, szakíts Vele, ne raboljátok egymás idejét és ne hozd megalázó helyzetbe, Te pedig ne szenvedj mellette!

2021. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé és mondd meg neki, hogy te szakítani akarsz. Ennyire egyszerű. Ha nem akarsz vele lenni, ne alázd meg, ne csald meg, csak nyíltan, őszintén SZAKÍTS! Ez sajnos manapság már nem divat, de ha normális vagy akkor ezt csinálod.
2021. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 noone91 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező. Úgy gondolom, hogy mindenre megadtad a választ saját magadnak is. Ettől jobb választ, itt, nem fogsz már kapni. Tudod Te is a dolgod.


29F

2021. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!