Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkori,fiatalkori szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori,fiatalkori szerelmed sokat változott azóta ? Ha igen, hogy élted meg ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva az szokott lenni az érdekes (legalábbis nálam), hogy évekkel később újra összefutva ezekkel az emberekkel mindig úgy érzem, mintha nem is ismerném őket, pedig sokáig ugyanabban a közegben mozogtunk. Így az érzések is teljesen elfakulnak, megváltoznak. Lehet, hogy valaki tud romantikusabbat írni, de nekem csak ilyenekre volt példa.
2021. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Én csúnyán öregszem, fiatal pasiként odavoltak értem a nők 30 alatt, most 35 évesen egyetlen egyet sem tudok már meghódítani sem. Borzasztó érzés.
2021. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Külsőre nem változott ,nekem még mindig a nagy betűs férfi. Viselkedésben nem tudom .
2021. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megkomolyodott, kislányból felnőtt nő lett. Külsőre nekem is továbbra is nagyon vonzó, de a belsőt már nem ismerem, túl sok idő telt el ahhoz.
2021. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sok idő nem telt el, de ahogy láttam változott. Úgy éltem meg, hogy nem is baj, hogy nem lett folytatás. :)
2021. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rá sem ismerek. Neki az évek férfi létére nem tettek jót!

De szerencsére nem az én értékítelemtől függ az élete és ő is megtalálta a boldogságot.


Amúgy azok a fiúk akik tetszettek anno nekem, most nem valami vonzóak. Ellenbem az osztály egynémelyik kevésbbé népszerű példányával, akilből meg dögös pasi lett!

2021. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nagyon szép nő lett, csak kár, hogy ribnc lett.
2021. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
2-es vagyok. Aki lepontozott, annak mi nem tetszett az igazsagban?
2021. jan. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre ugyan az aki rég volt. Mi sűrűn talàlkozunk, egy faluban élünk,ő megnősült, lett két gyereke. Aztán elkezdett a közelembe kerülni, be próbàlkozott, persze nem mentem bele. Belsőre már nem ugyan az. Nagy csalódàs volt, hogy azt hitte egy csettintès és ugrok. Tisztelem a felesègèt, a saját pàromat is. De őt már nem tudom.
2021. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, első komolyabb exem kétszer akkora lett kilókban, mint volt, a hangja pedig iszonyat mély a láncdohányzástól. A hideg kirázott tőle, és áldottam mindent, amit tudtam, hogy vége lett.

Másik komolyabb exem ennyire nem változott meg, inkább csak az arca lett megviseltebb. Őt sajnálom. Valahogy sose találta meg végül a helyét a világban. Bár évek óta semmit nem tudok róla, szóval lehet azóta jobbra fordultak a dolgok.

Harmadik komolyabb kapcsolatom szintén felszedett pár kilót, de nem olyan sokat. Alapvetően vonzónak is találnám, ha nem lenne már apuka. Mikor mesélte, hogy belevágnak a "baba projektbe" (a kifejezéstől is rosszul vagyok), szinte instant kiábrándultam, és a szexi férfiból a szememben egy öregedő, pocakos apuka lett pillanatok alatt. Viszont boldog, kiegyensúlyozott, élettársa most már felesége, szóval nagyon örülök neki.

2021. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!