Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkori,fiatalkori szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori,fiatalkori szerelmed sokat változott azóta ? Ha igen, hogy élted meg ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén fogalmam sincs, már vagy 15 éve semmit sem hallottam felőle és nem is láttam sehol. Már akkor se érintett meg, semmiféle érzelem vagy nosztalgia nem köt felé, nem is értem miért kötne. Különösebben nem érdekel mi van vele, de remélem jól megy a sora, nem kívánok neki semmi rosszat.
2021. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelem viszonzatlan volt, gimnáziumi osztálytárs. Senkiről sem tudom, mi van vele, ahogy ők se rólam. 5 és 10 éves találkozó volt, azóta semmi. 25 éve érettségiztünk.
2021. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Általános 8. osztályban egy nagyon bájos lányba voltam szerelmes, aki hirtelen (családi tragédia miatt) megváltozott - rossz társaságba keveredett, c. gyerekek közé a gettóba, elkezdett cigizni, füvezni, inni... Úgy 10 évig köszönés nélkül mentünk el egymás mellett az utcán, majd egyszer egy szintén véletlen utcai találkozáskor normálisan nézett ki (nem volt ízléstelen lilára festve a haja, meg ilyenek), és jó volt vele beszélgetni (akkor ép normális pasija volt, és rendeződött az élete), azóta nem tudom mi van vele.

Ma már úgy érzem, nem jönnék össze vele.


A második középsuliban, egy szintén bájos lány, aki tankönyvbe illő szociopata volt - mesekönyvekből tanulta hogy viselkedjen, mindenkivel elhitette, hogy egy szent, és mindenkinek hazudott, átverte és manipulálta az embereket (ami nekem valamiféle perverz módon tetszett). Az a kis "játék, háborúskodás" amit tőle tanultam, a suli utáni üzleti életben hihetetlen sikerre vitte a vállalkozásaimat...

Ma az a lány egyszerű közalkalmazott, van egy unalmas barátja, fura mód nem találta meg a helyét a világban...

Ha néha összefutunk, még mindig érezni, hogy kicsit szerelmesek vagyunk egymásba - én benne is lennék, de neki valahogy más az életfelfogása...

30/F

2021. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég összefutottam az utcán egy csajjal, aki kamaszkoromban nagyon tetszett, és plátói módon odavoltam érte - hát fura volt látni, hogy a bájos kiscsajból egy tenyeres-talpas asszonyság lett kb. 15-18 év alatt.
2021. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
28 felett 5/4 no elkezd tramolisodni, meghizni
2021. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tobb volt, plane, hogy platoiak. Egyetlen egyet kiveve, akiben pontosan ugyanazt lattam meg 13 evesen, 40 folott is ugyanaz a pasi, aki kivul-belul egy ez igen. A tobbiektol a hideg futkos a hatamon, viszolygok. Nem feltetlenul lettek borzadalyosak, de valtozott az izlesem, es mostani szemmel a regi verziojuk is maskepp latom.
2021. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 éves korában megismert barátnőm gyōnyōrű nő lett 18 êv után. Most ô a feleségem
2021. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!