Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen le kéne mondanom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen le kéne mondanom egy életre a férfiról, aki nem velem akar lenni?

Figyelt kérdés
Ne találkozzunt tiltsam és próbáljak úgy tenni, mintha nem érdekelne, ez majd segít?

2021. jan. 15. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Ezt mondogatjuk neked hetek óta.
2021. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg nagy a cicid?
2021. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen. Ráerőltetni nem tudod magad, ha a háta közepére sem kíván. Vannak még nagy mellekre gerjedő pasasok, keress azok között.
2021. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi okból várod el hogy bárki érdemi segítséggel lásson el, mikor semmit, ismetlem semmit se írsz azon kívül hogy nem foglalkozik veled... De könyörgöm, ki? Hány évesek vagytok, mióta van párja, hol ismerted meg? Igy hogy segitsen bárki? Tiltsd le inkább, de úgyse teszed meg 😉
2021. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Uhh, én amúgy pont szeretem a nagy melleket 🙄

Mondj le róla, semmi értelme olyan után futni, aki nem szeret... sajnos tapasztalat. Sokkal jobb lesz olyan sráccal, akivel kölcsönös.

2021. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem segít. Szerintem időnként (havonta) nézz rá, írj egy kedves sort, hátha kidobta már azt a libát, és rájön, hogy Veled lesz csak boldog! :)
2021. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

" Szerintem időnként (havonta) nézz rá, írj egy kedves sort,"


Nem, ne zaklassa!

2021. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Az nem zaklatás! Napi rendszerességű vagy heti több alkalmas kéretlen jelentkezés zaklatás. Úgyhogy jelezgesse, hogy létezik, és tegyen ki mindenhova szuper képeket, amivel a másik csaj nem fog tudni versenyezni úgysem! Ő fog nyerni a végén, az nem vitás!
2021. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj mentálisan beteg. Napi három ilyen kérdést ír ki. A pasi barátnőjét is ócsárolja. A srác valószínűleg a háta közepére sem kívánja.
2021. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fug medig akarsz szenvedni
2021. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!