Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy gyengéd érzelmeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy gyengéd érzelmeket táplál irántam a kollégám?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fura lett az egyik kollégám. Majdnem az egész cég utálja mert eléggé modortalan és egoista. Én sem vagyok vele semmilyen viszonyban. Előtte azért beszéltünk de velem is paraszt volt és hátat fordítottam neki. Nem kérek belőle jó ideje. Mostanában próbálna közeledni felém. Sokat van a közelemben, ha beszélgetek a másik kollégával odajön és bekapcsolódik de én nem ndig figyelmen kívül hagyom. Vagy elmegyek inkább. Rá sem szoktam nézni. Sokszor szomorúan néz rám, sokszor pedig úgy mint aki mondani szeretne valamit de nem meri. A lényeg hogy nagyon próbál nyitni felém amit elutasítok. Mindig elszomorodik ettől. A többiek is látják rajta. Sokszor látom hogy idegesen piszkálja a haját és a szeme sarkából figyel. Valami nagyon gyanús nekem. Tök olyan mintha bejönnék neki. Néha az ajtónál van és folyamatosan figyelgeti hogy mikor megyek reggel dolgozni. Szinte mintha várna. Múltkor a másik kolléganő aki egy ilyen szitunál ott volt és beszélgetett vele nagyon furcsán összehúzott szemöldökkel nézett rá amikor leskelődött megint hogy mikor lépek be az ajtón és amikor meglátott egyből befordult szemlesütve a fal felé közben a szemem sarkából láttam hogy amint elhaladtam előtte egyből felém fordult és nézett. Szerintetek van valami gyengéd érzelme felém?

De ha van akkor miért nem érdekelte például hogy mennyire bunkó velem annó.? Most mi változhatott ami miatt ennyire érdeklem?


2021. jan. 15. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebbõl csak az jön le, hogy maximum nem érti, hogy miért nézel át rajta, miért utálod annyira, hogy még hátat is fordítasz neki. Ennyi a történet.


szerintem neked tetszik, es csak beképzelsz mindent annak, hogy tetszesz neki, holott csak nem érti a bunkó viselkedésed, holott nem is ismered.

2021. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán rájött, hogy mennyire nem jó körülötte a légkör, és próbál változtatni ezen.

Viszont ha téged ennyire nem érdekel, elsétálsz a közeléből, akkor nem mindegy neked, hogy mit érez?

2021. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak csodálkozik a hűvös viselkedéseden. Ha annyira kellenél neki, már régen nyitott volna feléd és udvarolna amúgy. Nem azzal foglalkozna, aki furán nézett rád. Annak is biztos megvan a maga oka. Lehet, hogy őt kezelgeti.
2021. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy a pasi jobban megnèzett ès megkivánt, azèrt probál kontaktust keresni veled. Viszont, ha már egyszer „paraszt“ volt veled, akkor már nem fogadnám a közeledésèt!
2021. jan. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza a kérdésed elejét: "Majdnem az egész cég utálja mert eléggé modortalan és egoista".

Ezt az emberkét úgy ahogy van elfelejteném. Akit ennyi ember útál, annak oka van. Néha kedves is tud lenni, ha akar valamit, de az alaptermészete úgyis adott. Ráadásul kollégád, ha összejönnél vele, majd szétmennétek, képzeld el milyen bunkó lenne veled. Csak magadnak teszel jót, ha a figyelmedet masra fordítod.

Hatalmas vörös zászló lobog a szemed előtt, ne hagyd, hogy az illúzió amivel felruháztad őt elhomályosítsa az elmédet.

2021. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi a történetben.
2021. jan. 23. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:

😃


Figyi ha tetszel is a csajnak akkor is milyen már hogy óvodás kislány módjára viselkedik? És egyszer, de egyszer sem kert se toled se a tobbiektol bocsanatot a viselkedese miatt.Leskelődik, követ mintha vmilyen közösségi oldal lennél, csúnyán néz ha szóba áll veled egy kolléganő. Hát nem tudom inkább egy morcos ugató kiskutyára hasonlít vagy egy hisztis elkényeztetett ovodás kislányra. Te el tudod képzelni magad mellett egy kis óvodás szintű nőt? Mert introvertalt es ovis szintu kozott oriasi a kulonbseg. Pl. Egy intro inkabb menekul ha tetszenel neki nem kovetne idegesitoen.

Igy passz hogy miert csinalja az is lehet hogy csak kémkedik.

2021. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van is érzelme akkor azert volt veled bunko. Vannak olyan emberek amugy, es mostanaba meg mar nem tudja leplezni a bunkosagaval az erzeseit. Ujra olvastam ok, nem akkor huzta ossze a szemoldoket mikor a kolleganoddel beszeltel de ezek sem garancia arra hogy tetszel neki. Az is lehet hogy csak ki akar hasznalni munkaugybe hogy a hirneve javuljon es vmiert ugy dontott te vagy a legjobb megoldas ebben. Szoval ez is elkepzelheto nem csak a tetszel neki valtozat.
2021. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyakotin vannsk ilyen párkereső játékok. 😃 Tudjátok mint a jewl quest vagy amikor két vagy három ugyanilyet kell párosítani. Én találtam egy ilyen kérdést miért nem kérdezed meg tőle?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Mekkorat kacagnek ha egymasrol irnatok. De nem irtad hogy neked csaladod van. De a holgy bizta tudna tanacsot adni ez ugyben.

2021. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* A gyakorin vannak ilyen párkereső játékok. Tudjátok, mint a Jewel quest
2021. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!