Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Napok óta semmilyen információ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikica Bernadett kérdése:

Napok óta semmilyen információt nem tudok a páromról?

Figyelt kérdés
Napok óta semmilyen információt nem tudok a páromról , hívtam telefonon többször is , de át irányítottak hangpostára az összes alkalomkor mikor hívtam . Naponta többször is megkérdeztem hogy jól van-e vagy mi történt hogy nem ír semmit de válasz nincs , utoljára pénteken este 8 kor volt elérhető azóta semmi nyoma sehol sem. Azon gondolkodtam hogy felhívom az édes anyát hátha tudd-e valamit ő róla de ezt csak a munkája után teszem meg. Addig esetleg valami tanács , mit tegyek addig , nagyon hálásan köszönöm!?

2021. jan. 18. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán várj estig. Utána vagy őt, vagy az anyukáját hívd fel.
2021. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
24 óra után jelentheted a rendőrségen
2021. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt? Komoly kapcsolat? Szerintem meg par orat varh, utana hivd fel az anyukajat.
2021. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Várj a rendőrséggel! Arra van az anyja, hogy értesítse őket. Akár balesete is lehet neki, amiről tudhat az anyja...
2021. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
már rég hívtam volna az anyukáját. Ha elveszett, akkor az azonnali bejelentés működik csak
2021. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Hivd fel az anyukajat nyugodtan, lehet akar komoly baj is, baleset vagy akarmi!

Egyebkent nekem volt egy nalam fiatalabb, gyerekes randipartnerem, aki ezt akkor csinalta, amikor mar megvolt neki az uj parja es aztan egy het mulva mert elem allni, hogy vege. Ez a ghosting sajnos manapsag nagyon alap dolog sok embernel.

2021. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez a "párom" szo annyira elcsépelt, nem derül ki semmi a tényleges kapcsolat lényegéröl. Talán ha kicsit részleteznéd: Mennyire vagytok együtt, miota, randiztok csak vagy többé-kevésbé együtt éltek? Korotok? stb?
2021. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kevés az infó!


Párom = 2x megrakott a kani, vagy a férjed?

2021. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kevés az infó. Ha 2 hete vagytok együtt, akkor lehet, hogy szakított veled csak még nem tudsz róla és nem akarja a képedbe mondani.


Ha pár éves a kapcsolat, akkor erre kisebb az esély.

2021. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez így kevés info.
2021. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!