Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire következtetnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire következtetnétek abból, ha egy férfi semmilyen információt nem oszt meg magáról Facebookon?

Figyelt kérdés
De még a legalapabbakat se, születési idő vagy ilyesmi, egyszerűen tök üres a hírfolyama. Ismerőseit nem látom, fénykép is egyetlen egy van neki fent.
2017. dec. 11. 23:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Mármint úgy érted, hogy meg kellene ossza a világgal, hogy mikor született "meg ilyesmi"?
2017. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Hogy normális.
2017. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Kamu profil, nem használja a facebookot, vagy vaj van a füle mögött, és nem akarja, hogy bárki bármit megtudjon róla.
2017. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Vicces, mert sok ideig nekem is csak egy profil fotó volt fent, de a napokban azt is töröltem, és most már tényleg full üres. :D
2017. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan veszi az adatvédelmet.
2017. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem érzi át a facebook generáció magamutogató "csakaszép" színházát.

Én is ilyen voltam, csak azért volt fb-m, mert másképp mindenről lemaradtam, mert a barátaim más platforon ne kommunikáltak már.


Most se osztok meg a magánéletemről sok mindent, csak a macskàs képeket, meg a motoros közösségi, vicces, meg közérdekű dolgokat.

Családi dolgokat semmit, Életemben 4 szelfit csináltam eddig...

2017. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. :) Én nő vagyok, van párom, vannak barátaim, járok el itthonról, mégis facebookon egyetlen képem van, hírfolyamon semmi. Ha vannak programjaim, nem az az első hogy képeket készítünk, majd egyből rakjuk fel facebookra.. Elégedett vagyok az életemmel és nem akarom bizonygatni senkinek.

Nekem is csak azért van facebook mert sokakkal csak itt lehet tartani a kapcsolatot.

Szóval a kérdésedre a válasz: az égvilágon semmit nem gondolok. Nem kötelező mindenkinek mindent megosztania másokkal ;)

23N

2017. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem osztok meg.

Mi a phasznak kéne minden adatot közölni önként ismeretlenekkel?


Idegeneknek nekem is tök üres a profilom.


N

2017. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Ja, és lehet megoszt, csak éppen a Facen nagyon szépen lehet finomhangolni, hogy ki mit lát.

Normális ember használja is, nem csak hány kimagából mindent meggondolatlanul.

2017. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
Normális, akinek van rendes élete
2017. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!