Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy egy nem különösen szép nőbe beleszerettetek az intelligenciája és a humora miatt és vonzónak találtátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem éppen az ideálotok és nem gondoltátok volna, hogy ha beszélgetni kezdtek vele akkor szimpátia alakulhat ki, viszont a lány jó benyomást tett rátok, kedvelitek. Ebből alakulhat ki valami, az belső fel tudja turbózni a nem feltétlenül szupermodell, kicsit husi, kicsit trampli külsőt?

2021. jan. 18. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen volt, hogy egyáltalán nem az ideálom volt a csaj, duci volt meg csak mondjuk 10 ből 6 de jó volt vele lenni. Elvettem feleségül eddig jó minden.
2021. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a husis alkat még tetszik is, de a trampli alatt mit értesz? :D
2021. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2-es: Bocsánat, csúnya szót hasznátam, de arra gondolok, hogy nem nagypn állnak rajta jól a szép ruhák, esetleg a frizurája sem mindig az igaz, de amúgy fürdik rendesen és mos is hajat :D
2021. jan. 18. 21:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De mèg mennyire. Ha humoros, intelligens, tud szeretni akkor sokkal jobb mint egy műkörmös pillás plázapicsa.
2021. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kábé csak ilyen csajokba szeretek bele.
2021. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Volt gyönyörű, modell alkatú nőn. Egy buta liba volt, nagyon kiábràndító.
2021. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen.
2021. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem nagyon láttam még ilyen nőt.

Mármint intelligens meg humora is van??

Soha.

2021. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8-as: Hm. Nem találkoztál még intelligens és jó humorú nővel? Pedig én még nőként is azt mondom, hogy nagyon sok jó arc hölgy van, max azért nem olyan népszerűek, mert nem különösebben attraktívak
2021. jan. 18. 22:14
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy lány, aki nagyon nem jött be külsőre. Tényleg, szegény nem volt szép. Viszont, elkezdett megfogni a személyisége. Nagyon okos volt, mindenről elég bő véleményt tudott mondani. Érzékeny volt és úgy tűnt, hogy a szex is passzolni fog. Elkezdtem megkedvelni és nyitott is lettem felé.

Aztán, egyszer csak összetört és kiderült, hogy lelkileg full szétesett. Szóval, nem lett semmi több utána már.


#9: Nem, nincs nagyon sok intelligens és humoros nő. Rettentően kevés van, de tényleg. A lányok már kiskorukban úgy szocializálódnak, hogy szimplán a külsejük miatt már bírják őket. Már általánosban kialakul, hogy a lányoknak keveset kell tenniük az ismerkedésért, mert körülugrálják őket a srácok.

Persze, felszínesen vannak szórakoztató nők, de tényleg, igazán intelligens és humoros nőből nagyon, de nagyon kevés van. És az ilyen nők akárhogy is néznek ki, rengeteg jelentkező van rájuk, mert tényleg ritkák. Erre a nem szép lányra is sorban álltak a pasik.

2021. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!