Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy gyönyörű szép, kedves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyönyörű szép, kedves, okos leányzó a suliban. Beleszerettem csak van egy probléma ezzel a "platói" szerelemmel. Félek, hogy ha hülyeséget csinálok, elrontom a barátságunkat, szerintetek?

Figyelt kérdés
A lánynak van barátja, de fél éve megfásult, nem olyan jó a kapcsolatuk. Többször eljött már velem beülni valahova. Nem közömbös velem szemben, sokszor sikerül mosolyt csalni az arcára, hónapok óta mjnden nap beszélünk.. Ki tudnátok segíteni, hogy milyen lépésekkel közeledjek felé vagy szerintetek van, lenne valamilyen esélyem nála?
2017. okt. 31. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik kapcsolatot nem kell elrontani. AZ emg, hogy te milyennek látod kit érdekel? Neked nincs jogod eldönteni, hogy fásult-e vagy sem. Amíg együtt vannak, addig undorító próbálkozni nála. De te tudod.
2017. okt. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyi az IQ-d.
2017. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam az alap, hogy ha egy lánynak van barátja, akármilyen viszonyban vagyok vele, egyáltalán nem beszélek vele, maximum segítséget kér segítek, de beszélgetést nem kezdek.

Szóval hagyd őket, mert csúnya dolog.

2017. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!