Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy egy nem különösen szép nőbe beleszerettetek az intelligenciája és a humora miatt és vonzónak találtátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem éppen az ideálotok és nem gondoltátok volna, hogy ha beszélgetni kezdtek vele akkor szimpátia alakulhat ki, viszont a lány jó benyomást tett rátok, kedvelitek. Ebből alakulhat ki valami, az belső fel tudja turbózni a nem feltétlenül szupermodell, kicsit husi, kicsit trampli külsőt?

2021. jan. 18. 21:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló. Köszi, jól kifejtetted, érdekes, hogy felhoztad ezt a felszínesen szórakoztató nő dolgot. Ezt nem pejoratív éretelemben írom, tényleg jó szempontnak találom, csak elkezdett érdekelni az, hogy mikor elkezdesz valakit jobban megismerni egyre inkább úgy gondolod, hogy (klasszikus mondást használva) nagyobb a füstje mint a lángja?
2021. jan. 18. 22:45
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, erre pl. a legtöbb nő nem úgy reagált volna, ahogy te. Nézz csak körül az oldalon.

Szerintem ez emberfüggő. A külső + belső kombótól lesz valaki érdekes. Ha valaki jól néz ki, az emberek többsége hajlamos érdekesebbnek is találni.

Nálam ez a nagyobb füst úgy néz ki, hogy beszélgetek valakivel és 1-2 nap után kezd lecsengeni a dolog. Lemennek a szokásos mit dolgozol, mi a hobbid szövegek és nincs semmi plusz ezeken túl. Nem mesél érdekes sztorikat, nem fejti ki érdekesen a véleményét. Nincs olyan plusz, ami kiemelné 100 vagy 1000 másik csaj közül.

2021. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordult már.

A "trampli stílus" egyébként meg nem feltétlenül mindenkinek akkora mumus :D Én speicel értékelem, ha egy nő nem akar mindig erőltetetten csajos lenni, hanem az átlag hétköznapokon nem fél kicsit lazábban, slamposabban öltözködni. Sokkal természetesebb hatást lehet ezzel kelteni mintha mindig mindenki úgy ki lenne rittyentve, mintha épp bálba készülne.

2021. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2021. jan. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nőbe nem tudok beleszeretni, aki iránt nem érzek szexuális vonzalmat.

De ahhoz, hogy szexuális vonzalom legyen, nem kell tökéletes testű insta-modellnek lennie.

A kövér nők mondjuk kifejezetten taszítanak, de nem tudom, hogy te mit értesz az alatt, hogy "kicsit husi".


Számomra nagyjából ez az, amire azt mondom, hogy kicsit husi, de még vonzó:

[link]

[link]


Ez meg már a kövér, nem vonzó:

[link]

2021. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. A mosolyába és a lényébe szerettem bele. Testileg szinte egyáltalán nem jött be, de mégis iszonyatosan jó volt vele a szex.
2021. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
#15 pedig szerintem még a harmadik is nagyon csinos.
2021. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"#15 pedig szerintem még a harmadik is nagyon csinos."


Szerinted akkor legyen csinos, szerintem viszont már gusztustalan.

A saját ízlésemet írtam le, nem a tiédet.

2021. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!