Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan szerelem, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerelem, ahol nem vitáznak a felek? Létezik tökéletes szerelem, ahol csak szeretetet kap és ad az ember? Létezik veszekedésmentes szerelem-kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Kell a vita egy egészséges kapcsolatban. Minden ember önálló gondolkodó lény, igényekkel, vágyakkal, elképzelésekkel, véleményekkel. Az olyan kapcsolatban, ahol nincs semmilyen nézeteltérés, ott az egyik fél majdnem biztosan el van nyomva.
2021. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
94%
A vitàt szerintem max a konfliktuskerülő magatartàs odàzza el...és ahogy #1 is írta, ez nem biztos, hogy jó.
2021. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Jó lenne, de nem hiszem. :/
2021. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Amíg fiatal voltam és kislány, addig azt hittem igen.


Felnőttem, megtanultam, hogy a vita a veszekedés, mindenképpen együttjár az érzelmi kapcsolatokban.

2021. jan. 23. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen. Kapcsolatban a békétlenség volt a bajom, most egyedül meg a magány. Semmi se jó nekem. :D
2021. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Szépen megválaszoltad a saját kérdésed xd
2021. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam ez egy párbeszéd.
2021. jan. 23. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Na várj. Vita vagy veszekedés? Nagyon nem mindegy. A vita jó. Mind a kettőtöknek van saját véleményetek, amit értelmesen, összefüggő mondatokban megfogalmaztok, és meghallgatjátok egymás érveit. A két különböző nézőpontból kitaláltok egy közös megoldást. Ez a vita. Erre szükség van a legnagyobb szerelemben is. A veszekedés más tészta. Ott mindenki csak a saját igazát hajtja, anélkül, hogy meghallgatná vagy átgondolná a másik gondolatait. Ilyennek semmilyen emberi kapcsolatban nem szabadna előfordulnia.
2021. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alessandro10 ***** válasza:
97%

A saját példámból kiindulva nem jó ha nincsenek viták. Mi 7 évet voltunk együtt egyetlenegy vita nélkül, az utolsó percben is szeretetben, harmóniában...

Aztán egyszer csak robbant a bomba.

Ha nincs vita, úgymond szőnyeg alá söprődnek a feltornyosult apróbb problémák, ami ahhoz vezet ami például velünk történt.

Gyakorlatilag úgy váltunk el, hogy igazából egyikünk se tudja miért.

Ha mindkét fél konfliktuskerülő, előbb utóbb valamelyikőjükből ki fog törni valami, ami visszafordíthatatlanná teszi a kapcsolatot.

Célszerű mindent megbeszélni, a legapróbb részleteket is.

Abban az esetben tovább tarthat egy kapcsolat.

2021. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Létezik
2021. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!