Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanátok? A fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? A fiút vagy a lányt?

Figyelt kérdés

Igyekszem roviden osszefoglalni. Biszexuális vagyok, és két lehetoségem van:


1. Ha a fiút választom: lesz szép otthonunk, de nem ketten lakunk csak ott, mert a testvére is ott lesz. A lakás a város szélén van és mindentol messze. Nekem nincs autóm, a srácnak sem, és dolgozni nem akar elmenni, nem is fog. A srác rendes, de rém unalmas sajnos és gyakorlatilag semmi kozos nincs bennunk, csak a biztonság utáni vágyunk.


2. Ha a lányt választom. Kb mindent kockára teszek. A családom kitagad, otthonról mennem kell. Angliába mennék a lány után, hogy ott uj életet kezdjunk. Amig ez irtó izgalmas, mégis nagyon kockázatos, hiszen mi torténik, ha késobb kiderul, hogy mégsem mukodik kettonk kozt, és haza már nem mehetnék vissza.


A kérdés gyakorlatilag: A biztonságos, de unalmas hátralévo élet vagy az izgalmas, de kockázatos és veszélyes élet.


Ti melyiket választanátok?



2021. jan. 24. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
egyiket sem...
2021. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az nem opció :(
2021. jan. 24. 11:16
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Először fura volt olvasni de rájöttem hogy te nyilván lány vagy azért nem örülnének otthon ha csajjal állnál össze. De tényleg 20 másodpercig azt hittem annyira liberál szüleid vannak hogy a “hagyományőrzést” is megvetendő kirekesztésnek tartják és alig várják hogy posztolgathassák hogy a fiúgyermekükre milyen büszkék amiért fiúval él együtt
2021. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt semmiféleképpen ne, ha semmi közös nincs bennetek, nem sok jövője van.
2021. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. A pasiba nem vagy szerelmes, kín lenne az a kapcsolat a csajjal meg feladnád önmagad, mégis miért?! Mert "lehet jó lesz". Várj a megfelelő emberre és akkor nem kell gondolkoznod kit válassz, mert tudni és érezni fogod. Nem kell úgy sietni a kapcsolatba. Légy türelmes és ne add föl önmagad.
2021. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy az nem opció h egyiket sem választod?
2021. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azt amelyiket szereted? De ilyen helyzetben kb semelyiket. Ha szeretnéd bármelyiküket, kérdés sem lenne. Ja, és olyan nincs, hogy nincs választási lehetőséged. Max gyenge vagy egyedül lenni, ami elég gáz.
2021. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mind a kettot szeretem, és mind a ketto nagyon jó ember.
2021. jan. 24. 11:40
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Hozzád sem volt kegyes az élet. Vagy egy lusta tróger mellett leszel, vagy Angliában puncit dörzsöltök össze egy másik lánnyal? Bizti nincs más opciód?
2021. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet azt szeretni, aki számodra unalmas és te magad írod, hogy nem passzoltok?
2021. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!