Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanátok? A fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? A fiút vagy a lányt?

Figyelt kérdés

Igyekszem roviden osszefoglalni. Biszexuális vagyok, és két lehetoségem van:


1. Ha a fiút választom: lesz szép otthonunk, de nem ketten lakunk csak ott, mert a testvére is ott lesz. A lakás a város szélén van és mindentol messze. Nekem nincs autóm, a srácnak sem, és dolgozni nem akar elmenni, nem is fog. A srác rendes, de rém unalmas sajnos és gyakorlatilag semmi kozos nincs bennunk, csak a biztonság utáni vágyunk.


2. Ha a lányt választom. Kb mindent kockára teszek. A családom kitagad, otthonról mennem kell. Angliába mennék a lány után, hogy ott uj életet kezdjunk. Amig ez irtó izgalmas, mégis nagyon kockázatos, hiszen mi torténik, ha késobb kiderul, hogy mégsem mukodik kettonk kozt, és haza már nem mehetnék vissza.


A kérdés gyakorlatilag: A biztonságos, de unalmas hátralévo élet vagy az izgalmas, de kockázatos és veszélyes élet.


Ti melyiket választanátok?



2021. jan. 24. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a legtöbb biszex csaj férjhez megy csak előtte illetve házassága alatt kiéli magát nővel, utóbbit sokszor a férj jóváhagyásával, tehát arany életük van. Te miért nem csak annyit mondasz hogy kimész egy barátnőddel és együtt béreltek albit? Ott majd kiderül hogy nem olyan a leszbiélet mint a filmek béli idilli kaland végtelenítve hanem előjönnek ott is a gondok. Nővérem hetero de mikor kiment és együtt lakott másik magyar csajjal (egy ágyban is aludtak) mert nem volt pénzük rezidenciát bérelni ... szüleim ezt betudták annak hogy idehaza is nehéz egyedül bérelni kéglit ott kb lehetetlen ha spórolni akarsz külföldiként tehát praktikus ez így. Mégegyszer: se nővérem se a másik lány nem volt leszbi vagy biszex de akár lehettek is volna
2021. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. De ne 'ezeket'!
2021. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es. Értelek, de én nem lennék képes hazugságban élni :(
2021. jan. 24. 11:54
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Olvasd már vissza saját magad. Ez szerelem ???Ha szerelmes vagy egyikről sem így írsz

.Sztem el vagy tévedve és kapcsolatfüggő vagy. Keress 3.opciót ,mert semmi értelme nem lenne egyiknek se.

2021. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a lányt. A kint keresett pénzedet gyüjtögesd.

Ha a kapcsolat zátonyra fut, akkor is lesz megtakarításod amivel nem a szüleidhez kell haza költözni.

A fiú nem dolgozik, nem is akar. Te fogod eltartani. Itteni fizúból keveset vagy semmit nem tudsz félretenni.

Ha a kapcsolat mégsem működik, ott fogsz ragadni kényszerből.

Ha a fiú rád un, akkor pénz nélkül szintén padló.

Inkább a lányt választanám.

A szüleidnek nem kell tudni, ha nem akarod, hogy ez több mint barátság.

2021. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy kapcsolatfüggő vagyok. Évek óta fennáll ez a két lehetoség, én pedig egyedul csendben szenvedek, nehogy rossz dontést hozzak amit késobb megbánok.
2021. jan. 24. 12:01
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
A másodikat választanám. L
2021. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Ti nők ugyis mindig az izgalomra mentek logika nélkül, igy el is dőlt
2021. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18-as. Nem megy ez máshogy, csak a nők becsmérlésével, nem igaz? :) Megy ez jobban is. Irj egy újabb hozzászólást.
2021. jan. 24. 13:01
 20/21 anonim ***** válasza:
De ha a pasi nem akar dolgozni, hogy lenne mellette az élet biztonságos?
2021. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!