Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bízhatok meg ezután a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatok meg ezután a férfiakban?

Figyelt kérdés

Nem volt tapasztalatom egyikkel se túl jó, csak a bránerüket küldi az összes. Undorító már hánynom kell tőle. Mit kellene tennem, hogy egy normális férfit találjon aki magamért szeret és nem a külsőmért? Mennyi idő kell mire leszállnak a földre? Az összes ilyen?? (10/8 volt nekem ilyen maradék kettő nem jött be ezért nem tudom hogy ha folytattam volna elküldte e volna, szóval azt nem mondom)


Szerintetek idősebb vagy fiatalabbakal kéne próbálkoznom? Tapasztalat idősebbel vagy fiatalabbal kezdeni tudtok mondani? Nem akarok a második anyja lenni.



#szex #pasi #megcsalás #Pö**s kép
2021. jan. 25. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én magamat ajánlom.
2021. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, biztos én vagyok a fura, de eszembe nem jutna bármilyen nemi szervet küldözgetni másnak a neten.....
2021. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi idős vagy? Ne haragudj meg a kérdésért, de milyen képek vannak a profilodon?

Én 26 vagyok, visszafogott és javarészt kirándulós képeim vannak. Sosem kaptam még pöcsképet, cserébe a célközönségem megtalál,a túrás pasik. 🤷🏽‍♀️

2021. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes nem kűldök képet semmimről kérés nélkül,mégis elég kevés választ kapok....
2021. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Es en hogyan bizhatok meg ezek utan a nokben?

Anyam elhagyta apamat, egy penzesebb kanert?

Az exem meg elhagyott egy kollegajaert, hozza is ment felesegul?

2021. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"egy normális férfit találjon":

Tudom, hogy a mai hapsik nagy részét csak a szex érdekli, és a hasonló disznóságok, de ha mégis találsz egy normális férfit, akkor meg az lenne a baj, hogy tök-totál unalmas...

2021. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok én is és sima egyszerű képek vannak. Nem rakok ki kur*as fotókat.


Az elsőn kívül mindenkinek köszönöm a választ!

2021. jan. 25. 20:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kellene tennem, hogy egy normális férfit találjon aki magamért szeret és nem a külsőmért?"

Ha egy férfit akarsz akkor el kell fogadjad azt, hogy először a férfiak a külsődet látják és a belső kisugárzást. Akkor lépnek tovább ha az tetszik nekik. Nem várhatod el, hogy aki először meglát ne azt lássa hogy valami vonzó van benned és úgy próbáljon közelebbről megismerni. Gondolom te se akarsz olyan pasit megismerni ami valamiért nem vonz.

A következő lépés, hogy el kell fogadni azt is hogy a pasiknak igenis szexre is szükségük van és nem disznóság, ez természetes egy párkapcsolatban. Ha ez neked disznóság hagyd békén őket. Azokkal nem kell foglalkozni akik a szerszámukról küldenek képeket.

Ugyanakkor te is nyitott kell legyél ha partnert akarsz és ne általánosíts. Ha tetszik valamelyik akkor adj valami jelet, ne azt várd hogy ostromoljanak. Ehhez elég egy mosoly.

2021. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hányan találják meg elsőre a tökéletes megfelelő társat? hát nagyon ritka.


Neked meg nem kellene minden kapcsolatba belebonyolódnod, beszélgettek megismered , és ha kicsit szimpatikus randiztok aztán ha kételyeid vannak akkor inkább hagyod és mész tovább.


A társkeresés erről szól, idő és energia.


De nem minden ember egyforma.

2021. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Érett, felnőtt, FÉRFI partnert keress! 35+ -ost!
2021. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!