Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszavonnád az elutasítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavonnád az elutasítást, ha nagyon drága ajándékot kapnál?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vonnám, hát aki ilyen elmebeteg, hogy ajándékozgatni akar miután kikosaraztam, az elől futni kell.
2021. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasított miért erölködsz? Meddig alázod magad? Miért lenne jó hogyha egy ajándék miatt picit veled lenne aztán kivágna? Eszelős vagy?
2021. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Na én tipkusan az a személy vagyok akit egyáltalán nem lehet megvásárolni. Alapból sem az ajandékokon, azok mèretén, árán múlik az, hogy mennyire jó a kapcsolatunk, mennyire szeretem a másikat.
2021. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Az érzelmeket nem lehet pénzért megvenni. Ez nem így működik.

2021. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Most ez milyen dolog már. Te nem kellesz de azért az ajándékot add már ide 😂


Biztos hogy nem. Ha valakit elutasítottam annak oka van, nem vagyok megvásárolható fajta.

2021. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó pár éve volt egy párom akivel először pár hónapot voltunk együtt, aztán szakítottunk (még elég fiatal,tudatlan voltam) és egyik este becsöngett hozzánk és egy ajándékkal várt kint.Nemtudtam miaz,nem is akartam tudni,de annyira könyörgött hogy fogadjam el..aztmondta, ha nem veszem el,kidobja a kukába.Igy inkább elfogadtam.

Aztán később kibontottam az ajándékot és egy 20.000ft-os parfüm volt benne.

2021. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!