Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsókoljam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsókoljam vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együtt voltunk 1,5 évig nagyon szerettük egymást aztán szakítottunk de békésen váltunk el. Azóta is nap mint nap beszélünk lassan már 3 éve ismerjük egymást. Amióta szakítottunk nem nagyon került szóba hogy újból együtt legyünk csak beszélgettünk. Az utóbbi hetekben volt egy kis veszekedés amiből kiderült hogy ő mindvégig érzett irántam szerelmet. Igaz hogy észrevehettem volna de ezen már kár gondolkodni. Amióta volt ez a veszekedés megfogadtam hogy visszaszerzem a volt barátnőm mindenképp mert bevallom az őszintét én is szerelmes voltam belé amíg nem voltunk együtt és még most is. Viszont udvarolok neki január eleje óta ugyan úgy mint régen és mondom neki hogy szeretem és ő is mondja hogy szeret. Viszont ő elkezdett beszélgetni egy sráccal az interneten és engem ez roppantul zavar. Olyan mintha egy akadály lenne számomra. Az utóbbi napokban felhoztam neki hogy a következő találkozón megcsókolnám de azt írta hogy ott még nem tartunk. De tavaly meg mikor találkozgattunk suli időbe akkor a veszekedéskor is mondta hogy mindig is várt rá hogy megcsókoljam. Igazából az merült fel bennem hogy mi lenne ha megcsókolnám és nem venném figyelembe amit mondott? Vajon milyen reakciót váltanék ki belőle? Olyan lány egyébként aki nagyon szereti a törődést és nem érdekli más se a pénz se semmi más. Tanácsokat is elfogadok ha van valami jó ötlet.

2021. jan. 31. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tudod mindig az nyer aki előbb ér oda :) Szerintem rosszat nem teszel ha próbálkozol, méghozzá azert mert ha el is utasít, utána mindig ott leszel a gondolataiban. És mondd neki őszintén hogy szereted, hogy mindig is szeretted. Ilyen romantikus dolgokat.
2021. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg!
2021. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod megcsókolni, ha találkoztok de személyesen ne kérdezd meg előtte, hanem cselekedj. De ha nem is feltétlen csók, akkor egy szájra puszi mehetne és majd kiderül, hogy arra mit reagál.
2021. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak határozottan, ne kérj engedélyt!

N.

2021. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen ez még kérdés lehetne.....
2021. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsókolnám többször is
2021. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi biztatásokat mindenkinek!
2021. jan. 31. 10:09
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Eltűntek, elmúltak azok az okok, amik miatt szétváltatok? Nem jönnek ismét elő?

Na kezdj csókolózást, de puszira igazíthatod a szád, DE CSAK búcsúzáskor, attól függően, hogy milyen eredményre jutottatok. Kérjed meg, hogy gondolkozzon el afölött, hogy Te, vagy az új barátja kell neki. Megemlíthetnéd, amit szeretnél - jöjjetek össze ismét.

2021. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egesz biztos vagy benne, hogy nemcsak azota szereted, es akarod "visszaszerezni", amiota a rivalis felbukkant?

Felek, hogy igen. Ez egy pasi-oszton, bar noknel is szokott lenni, hogy onnantol kell az ex, mikor valakit talal. A szomoru csak az, hogy a lelkesedes lankadni szokott, mikor az ellenfel el lett takaritva.

2021. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
9-es, ugyanez jutott eszembe. 3 év után hirtelen rádöbben, hogy szerelmes, véletlen pont akkor, amikor jött egy rivális. Na persze...
2021. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!