Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon szegény, én jól állok anyagilag.

Szeretek a lánnyal beszélgetni,mindenről tudunk beszélni,nagyon jól megértjük egymást, nagyon okos, de a szegénysége miatt nem tudott egyetemre járni. Én egyetemet végeztem neki pedig érettségije van és OKJ képzése.

Szerintetek a későbbiekben adódhat az anyagiakból probléma?



2021. jan. 31. 20:32
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ember, beszélgessetek. Gond kb bàrmiből lehet.


Ismerd meg, aztàn majd alakul.

2021. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit takar neked a probléma. Hogy ő kevesebbet fog keresni, mint te? Mit tanult, mit dolgozik? Nekem is OKJ-s képzésem van, 2,+ felsőfokú nyelvvizsga. Eredeti szakmámban (turizmus) elég jól kerestem vele már 1-2 év után az átlaghoz képest. Nem a diplomán múlik..

Egyébként nekem sem volt fényűző gyerekkorom, emiatt eléggé jól be tudom osztani a pénzt és takarékoskodó vagyok, de a ló túloldalára sem esek át. Élek, vannak hobbijaim, szóval nem vonok meg minden örömet magamtól. A volt barátom imádta szórni a pénzt. Emiatt voltak problémák, de nem hatalmasak. Míg össze nem költöztünk, de ez már egy másik történet. 😅

2021. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Adódhat: a lány rájön, h a papír (itt diploma), meg a pénz nem jelent semmit, és elhagyja a sznob (és kissé ostoba) srácot.
2021. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kèrdezô! Ha Te nem fogod felhánytorgatni a lánynak az anyagiakat, akkor nem hiszem, hogy lesz bellöle problèmád.
2021. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem nem kene az egyetemeddel villognod a leirtak alapjan
2021. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A Szegény lány hashtagen besírtam.
2021. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedagógiai és csaladsegitő munkatars lesz
2021. febr. 1. 02:44
 8/12 Angel3000 ***** válasza:
100%
Jò szakma!
2021. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne egy kis eszed, tudnád, hogy nem keres mindenki automatikusan többet, aki egyetemet végzett, sőt. Inkább azon múlik, hogy milyen szakmában helyezkedsz el, és mennyire vagy ügyes/szerencsés ahhoz, hogy pénzt is tudj vele keresni.

Persze Magyarországon nem fogja szétkeresni magát egy pedagógus, az tény, de ez akkor is így lenne, ha diplomás tanár lenne.

Te milyen szakot végeztél, hogy ennyire magas lóról beszélsz? Bármilyen diplomával “éhen lehet halni”.

2021. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de elég érzelmi szegénynek tűnsz,ha ez befolyásolja a döntésed #szegényfiú

Az én párom négyszer annyit keres mint én

Óvónő vagyok

De imádom a munkám

Természetesen néha nézeteltérések születni, de ez talán az olyan kapcsolatba is,ahol egyformán keresnek a felek

Az anyagi összecsiszolódás is egy kapcsolat része

sosem éreztette velem,hiszen Ő a férfi

Engem nem néz le a párom

Én viszont felnézek rá,amiért szorgalmas:)

Egyébként képezheti magát, lehet kiemelkedően jó a munkájában, fejlődhet

Ha az érzelmi és értelmi intelligenciája megfelelő, nem az számít mennyit keres

2021. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!