Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Véleményeket kérnék?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Véleményeket kérnék?! Bővebben.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy tetszik egy fiú, aki közben mostmár az egyik lakótársam.Ő az a tipikus csajozós pasi, de közben csak arra vágyik, hogy találjon egy rendes csajt aki tényleg szereti...

Pár napja elvoltunk bulizni haverokkal, de nem éreztem jól magam, és kimentem a friss levegőre, ő meg utánam jött, és hát elég komolya dolgokról beszélgettünk.Olyanokat elmondott nekem, amiket még senki másnak.Így én is elmondtam, hogy még szűz vagyok, nem smároltam senkivel, és még randin se voltam soha.Erre ő azt mondta, hogy akkor majd ő elvisz egy "csók nélküli(baráti)" randira.

Ti megtennétek ezt egy lányért akit csak 2 napja ismertek?

Azonban azóta úgy érzem, hogy úgy néz rám mint egy "kislányra", a "húgára"....

Mit tegyek?Nem akarom bevallani neki, mert félek mit szólna, akár tönkremehet a mostani barátságunk is, de egyszerűen megöl a féltékenység ha csak más lánnyal látom...


2013. júl. 13. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ez számomra olyan, hogy 1.sajnálatból vinne el.

2. ez egy jó alkalom arra, hogy téged is megdugjon.

2013. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

úgy tűnik csak kedvességből csinálja

de ezt ennyiből nem lehet tudni, majd a baráti randin kiderül hogy tényleg csak baráti-e

(amúgy lány vagyok, bocs)

2013. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy ezt mondom,és végül is biztosra nem is tudhatom,de a leírtak alapján tényleg úgy tűnik,hogy nem nőként tekint rád,hanem barátként,vagy ahogy te is írtad,húgként tekint rád.Lehet majd idővel kialakul valami.

Egyébként mennyi idős vagy te,és mennyi ő?

2013. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én 18, ő 20
2013. júl. 13. 18:07
 5/18 anonim ***** válasza:

XD XD XD rég nem nevettem ilyen jót, kösz a kérdést!


"Ő az a tipikus csajozós pasi, de közben csak arra vágyik, hogy találjon egy rendes csajt aki tényleg szereti... "

itt már gondoltam, hogy jó kis kérdés lesz...


"Olyanokat elmondott nekem, amiket még senki másnak."

itt már szakadtam a röhögéstől!

olyan naív és hülye vagy, hogy remélem fake a kérdés, mert csoda, hogy levegőt nem felejtesz el venni.

2013. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös, te meg egy érzéketlen idióta vagy, amiért nem hiszed hogy léteznek ilyen emberek is....

égyébként nem vagyok naív mert akkor engedtem volna a sok idiótának hogy megdugjanak....

2013. júl. 13. 18:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus pasi trükköket alkalmazott rajtad. Elmondott néhány hazugságot magáról, ami miatt megnyíltál neki, és bevallottad, hogy szűz vagy. Úgy bánik veled mint a húgával, mert egy szűz kislánnyal így kell bánni. Egy szó mint száz, LE AKAR FEKTETNI.
2013. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

hééé Ha/Ver?!

szerintem igaza van. A stricik is azt szokták mondani a kiszemeltnek, hogy igaz, hogy sok lánnyal voltak, de csak azért, hogy megtalálják az igazit. Felejtsd el a srácot, mert megütheted magad.

2013. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves 7. Ezek szerint te ismered személy szerint ezt a pasit?Mert különben ne általánosíts! Nem mindenki egyforma!
2013. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jaja, sajnos sok fiú hazudik ilyen dolgokról is, mert tudják, hogy a nők szeretik a kemény, de belül lágy férfiakat:D

De valószínűleg Ő nem ilyen, ha "tipikus csajozós"

Nekem is mondtak már fiúk olyanokat, aztán mikor végül nem adtam be a derekam kiderült, hogy kamu az egész:D

Anno...:D

2013. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!