Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátkozásból jobb kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozásból jobb kapcsolatok születnek, mint anélkül?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 17:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem igen :D
2021. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom szerint nem.

Ha nincs meg a fizikai vonzalom már az elején Akkor hiába lesz belőle jó baràt... akkor az ne szerelem.

2021. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az összes kapcsolatom barátságból vagy haverságból lett, mind hosszútávú volt. A férjem három évig volt a haverom mielőtt összejöttünk. (Addig foglalt voltam) Nekem full idegennel nem működik, hogy egyből kapcsolatba ugorjunk, kell pár hónap minimum, hogy kiismerjek valakit. (Introvertált vagyok) Kár, hogy kiment az udvarlás a divatból, szerintem nagyon hasznos dolog. Végül is az udvarlás lényege pont az, hogy mielőtt bármi lenne, barátkoztok és megismeritek egymást kötetlenül.
2021. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátkozásból nem.


Abból viszont igen, ha adsz időt kölcsönösen megismerni egymást, nem rögtön az 1-2. randin már fejest ugrotok a kapcsolatba, hanem beszélgettek, randizto, ismerkedtek. De ettől ez nem barátkozás, mert a cél végig az, hogy kapcsolat legyen, csak végigjárjátok az oda vezető utat.

2021. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy közelítesz valakihez, mint akitől kapcsolatot akarsz, pedig nem is ismered, akkor mindenképp.


Abból még nem láttam jót kisülni, hogy valaki összejött egy közelebbi barátjával a baráti körből. Ez maximum haverokkal működik.

2021. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én életemben nem volt ilyen, barátomból nem lett kapcsolat. De ismerek olyat, akinek igen, de én valahogy azt tartom furának (barátként közeledni ahhoz, aki tetszik).
2021. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!