Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy minden jobb legyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon vágyok arra, hogy tudjak valakit szeretni, de sajnos nagyon nehezen ismerkedek élőben ezért nem tudom mit tegyek. Kicsit stresszelek mindig, hogy mit gondolatnak rólam az emberek. Velem van a baj? Mindig próbálok kedves lenni mindenkivel, de sok embert úgy látom, hogy ez nem érdekel. 18F

2018. szept. 3. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős,csak nálam meg a fiúk tojnak rám.

19L

2018. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek kérdező 18/l
2018. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, én is 18/F vagyok és idáig mindig egyoldalú volt a dolog nálam, most is egy ilyesmin vagyok túl, csaj benyögte nem akar látni. Már nagyon várok az igazira aki nem ilyen dráma királynő és lehet vele értelmesen beszélni elleni. Kitartást nektek és persze nekem is :(
2018. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős! Nem akarlak elkeseríteni, én is 18 éves korom óta arra vágytam,hogy találjam meg életem szerelmét, és tudod, mikor jött el? 32 éves koromban. Tehát el fog jönni, de nem kell siettetni. Eljön, amikor a sors úgy akarja. Minél inkább sietteted, annál később jön el. Én nő vagyok egyébként, nekünk még nehezebb találni.
2018. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős😕 majd szólhatok ha van megoldás😂 17l
2018. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Probald meg esetleg, hogy ne erdekeljen senkinek a velemenye. Ne foglalgozz vele senki sem tokeletes es ha latni fogjak rajtad a lanyok, hogy egy magabiztos, kedves, fiu vagy biztos lesz valaki akit mefog a szemelyiseged. Menj el bulizni, menj el a barataiddal es ne azon gorcsolj, hogy kinek tetszel, ki mit gondol rolad egyszeruen csak legyel onmagad legyel magabiztos es hidd el elfog jonni. De ha nem teszel erte, semmi nem lesz.
2018. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoda m. ***** válasza:
100%

#6-os jól beszélt!


Csak legyél önmagad = legyél spontán és őszinte, akárhol is tartózkodol, mármint nyilvános, bulis, ismerkedős helyen. De... tartsál mértéket. Mindenből, még az őszinteségből is... Ha ismerkednél, csak figyeld meg önmagad, figyeld meg, miként reagálsz a Másik megnyilvánulására, beszédére, gesztusaira. Mintha egy kívülálló figyelne meg téged... és rá fogsz ébredni, hol követed el azt a pici, nüansznyi "hibát" (vagy hibák sorozatát), ami által eddig nem igazán voltak sikerélményeid. Például belső szorongásaid, hogy 'vajon mit fog gondolni rólam...' nagyon erősen megkötő erő, hogy el tudj lazulni és természetes mentális állapotodat fel tudd venni... vagyis hogy 'természetes' legyél. Hát, ha ez már tudatosult... akkor a belső szorongásaid okát vizsgáld... s arra is ráébredsz, hogy honnan ered..., s hogy mit is kell tegyél azért, hogy ezt elimináld... hogy többé ne zavarjon, s akkor már majd nem is jön elő. A vissza-visszatérő gondolataid vedd górcső alá, amikor "helyzetbe" kerülsz. De vigyázz, mert ez nem szokott egyik pillanatról a másikra történni. (A legritkább esetben csak) Idő kell hozzá. Legyél türelmes, önmagaddal szemben. És mindenki legyen az, Aki hasonló cipőben jár!


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!