Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha magányos farkas...

Mit tegyek ha magányos farkas vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálkozom barátkozni, és nem tartom magam géz embernek akit kerülni kéne vagy valami, de szó szerint senkim sincs. Senkire se számíthatok. Senkivel se beszélgetek.

Hol tudnám elérni, hogy a korombeliekkel barátságokat kössek?

(kérlek ne helyszíneket írjatok, meg praktikákat. Mondjátok el, hogy legyek jobb ember, és hogy ismerjem meg magam a hibáimmal együtt?)

14/f



2018. ápr. 6. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Apukàddalbeszèltèl róla,hogy ő ebben a korban hogyan baràtkozott?


Tudom nem egyforma vilàg,de az èn apàm nem engedte,hogy otthonülősek legyünk a tesómmal.

2018. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Egybe írtam bocsànat.
2018. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne ragaszkodj korhoz, nemhez. Ha csak visszaigazolásra kellene a barát jelenléte nem feltétlen jó, mert te ismered legjobban magad és a legjobb visszaigazolást a saját megélt tapasztalataid adják. Menj el tapasztalj, de a saját érzésed legyen a visszaigazolás. Cselekvés közben születnek a barátok is.
2018. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a szüleimmel nem vagyok beszélő kapcsolatban. Anyámmal élek, a pasijával együtt csak kicsesznek velem.

Apám 100km-re van innen

2018. ápr. 6. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy te az, ha az lennél, akkor nem próbálkoznál, szóval inkább annak az okát kell keresni hogy miért nem sikerül.
2018. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Találj játszótársat kölyök, ne nyavajogj nőffél fel
2018. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Barátkozz velem. 14 éves csaj vagyok, és én is eléggé introvertált :D. Amúgy légy nyitott, meg ha valaki szimpatikus nyugodtan menj oda hozzá és kérdezd meg hogy van, vagy egyszerűen dicsérd meg pl.: a cipőjét, vagy ha edzésen vagy kérdezd meg hogy mióta jár oda, miért választotta annó ezt a sportot, stb. Ha gyakran találkoztok akkor barátság is lehet belőle később. Vagy lépj be mondjuk egy neked tetsző facebook csoportba, és ott kezdj el ilyenekről chatelni a számodra szimpatikus emberekkel.
2018. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
2018. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért lettünk többen lepontozva???
2018. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Én magányos farkatlan vagyok
2018. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!