Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Plátói" szerelem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Plátói" szerelem? Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel még a kapcsolatom előtt beszéltem vagyis csak írkáltunk, mint két normális ember, mint barátok. Aztán volt egy időszak amikor nem, és nekem közben lett egy párom.

Nem találkoztunk szándekosan soha max csak véletlenül azt is a beszélgetések előtt.

Ő állítja hogy belém szeretett, de szerintem nem lehet csak így beleszeretni valakibe akit végülis nem is ismersz.

A gond az hogy sajnálom őt, hiába magyaráztam el neki hogy amit érez az nem valós én nem olyan vagyok amilyennek ő gondol, ő abba szeretett bele amit ő elképzelt hogy olyan vagyok(remélem érthető)

Azóta is folyamatosan keres, évek óta, én nem írok neki vissza soha, mivel párom van és tisztelem őt.

Nyilván elmondtam neki hogy van párom és szeretem és "felejtsen" el de ezek szerint nem sikerül neki.

Mit tudnék tenni amivel esetleg segíthetnék neki?

Vagy ez majd elmúlik nála?

Felnőtt emberről beszélünk, nem vagyunk már gyerekek.



2021. febr. 4. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Fel kell jelenteni zaklatásért, nem segíteni kell neki.
2021. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt voltál és nincs több dolgod vele. Ezt neki magának kell feldolgozni.

Én a helyedben letiltanám, hogy ne tudjon üzenetet küldeni. Ha pedig elkezd személyesen keresni akkor adj ultimátumot: vagy békén hagy vagy feljelented

2021. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Érdekes az ő oldala, hiszen tényleg nem egy "valós" emberbe szerelmes, ahogy te is írtad, nem is ismer igazán, csak elképzelt téged valamilyennek és ezt az idealizált kitalációt szereti.

Szerintem sehogy sem tudsz segíteni rajta, legalábbis annál többet, hogy ezt elmagyaráztad neki nem tehetsz.

Nekem is volt egy ilyen ember az életemben, 2 évig volt kitartó, most viszont lett kapcsolata. Egyszer beszéltünk azóta és azt mondta még mindig rám gondol úgy, mint a nagy szerelmére az életben. Pedig sosem volt köztünk semmi..

Szóval szerintem hagyd, idővel úgyis tovább fog lépni.

2021. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő csak a szerelembe szerelmes es el akar magának kepzelni vmi illuziot ha már senkije nincs ezzel vigasztalgatná magát.

Magának keresi a bajt. ködképek helyett valodi nőket hajkurászna inkabb

2021. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj neki egy üzentet, hogy úgy gondolod legjobb neki, ha többé nem érintkezik veled, ezért mostantól tiltod minden platformon.


Aztán persze tiltsad is le. Idővel majd túllép rajtad.

2021. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!