Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Undorodom a páromtól, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a páromtól, amikor reggel felkel,és csókot akar adni, mielőtt fogat mos. Most ez komolyan azt jelenti,hogy nem szeretem? Bárkivel így lennék..én sem mernék senkit úgy megcsókolni, reggel ébredés után,hogy ne mossak előtte fogat..

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Az undor azért elég undorító kifejezés ez esetben..

Max azt érzem lehetne jobb illatú, de ha valakinek nem egy allatkert van a fogai közt annyira azért nem lehet borzalmas.

2021. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem elfintorít..de bárkivel így lennék..Nagyon kényes vagyok a szagokra. Én például nem is szólok reggel hozzá semmit, nehogy ő undorodjon meg tőlem esetleg.
2021. febr. 5. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa a párod, én reggel még arra is vigyázok, hogy ha beszélünk, ne felé forduljak.
2021. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nah,én is így vagyok..
2021. febr. 5. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez túlzás...de mások vagyunk ezt vele kellene megbeszélned.
2021. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én megértelek, bizonyos szagokra borzasztóan érzékeny vagyok. De ezt a pároddal kell megbeszélned, én is megbeszéltem az enyémmel, és bár ő tök immunis a szagokra, megértette. Gyors puszi reggel, fogmosás, aztán lehet visszabújni az ágyba.
2021. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Én lefekvés előtt fogat mosok, éjjel csak víz van az ágyam mellett ha esetleg megszomjaznék. Így reggel nem büdös a szám.
2021. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Én sem adok csókot, mert mindegyikünk tisztában van vele, hogy reggel nem kellemes a leheletünk. Ilyenkor ölelés és arcra puszi van, fogmosás után már jöhet a csók.

Mi így szoktuk meg, és én is rettentő kénYes vagyok a szagokra...

Ismerősökkel is beszélek, nem mászom bele az arcukba, és fordítva sem engedem...

2021. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42%

Én se szeretem a párom szájszagát reggelente, furcsa, de nem minden reggel van így, valamikor nagyon kellemetlen a lehelete, nem csak csóknál érezni, van amikor meg semmi szaga,talán az okozza hogy sokszor horkol és olyankoe nyitva a szája.

Én ettől függetlenül nem húzódok el ha ő csókot ad, max addig nem veszek levegőt :D

egyébként tudja, hogy olyankor büdi, én alvós szagnak hívom :D jót szoktunk rajta nevetni, utána fogat mos és annyi, de ettől még nyilván szeretem, basszus, szagokról beszélünk, ez nem az a téma amikor 2 ember közt nem működik a kémia, amikor pl. nem jön be a másik ember alap szaga, nyugi. Ez nem jelenti, hogy nem szereted, bár a helyedben én megbeszélném vele, totál normális jelenség. Amúgy sem kötelező ébredés után

egyből csókolózni, mondjuk akkor nálatok gondolom reggeli szex sem játszik.


22/N

2021. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!