Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti nem ábrándultok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem ábrándultok ki a barátnőtökből, ha reggel meglátjátok felkelés után csipásan, kócosan és ha még a lehelete sem túl friss?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem. Ugyanúgy tetszik, mint máskor.
2015. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Pont ez a lényeg! Hogy akkor legyen szép a számunkra.
2015. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Olyankor szeretem a legjobban :) Sosem felejtem el ismerkedős fázisunkban nem mert ott aludni nálunk mert reggelre visszahullámosodik a haja és félt, hogy nem fog tetszeni, de amikor először kinyitottam mellette a szemem újra szerelmes lettem :)) 25/F
2015. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Elèg ciki ha valaki ilyen miatt kiábrándul a párjából.
2015. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak én nem látom át a reggeli ébredések "szépségét" egyenlőre.
2015. aug. 24. 14:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, még nem nőttél fel, vagy nem vagy szerelmes. Ilyenkor is gyönyörűnek látnád amúgy
2015. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

És vajon a csajodnak mi járhat reggelente a fejében,mikor ébredéskor téged lát???

Lehet pont ugyanezt gondolja,nem?

2015. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

Volt akit nagyon szerettem reggelente nézni. A tiltott gyümölcs effektus is benne volt, mert ő meg nagyon utálta.


A leheletnek nem kell rossznak lennie feltétlen. A szokásos fogmosás nem elég! Bár például akinek száraz a szája az úgy tudom nem tud segíteni rajta, és biztos vannak más hasonló kiküszöbölhetetlen okok. Ha nincs mit segíteni, akkor ébredés után el lehet azonnal menni fogat mosni, vagy legalább vizet inni. Van aki veszi rá a fáradságot.

2015. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem talalod szepnek nem szereted. Az edes almos pofi nagyon cuki :)
2015. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Úgy ráugrok, hogy csak na.

25/F

Am nem ábrándulok ki.

2015. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!