Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen tanácstalan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történetem hogy van egy lány akivel együtt voltam 1 évig. Szakítottunk de mondhatni békés módon váltunk el. A mai napig beszélünk egyébként. Az utóbbi időben elkezdtem újra szeretni úgy mint régen és elhatároztam hogy visszaszerzem. Sajnos eltelt már bőven másfél két év mióta szakítottunk. De mikor a tudtára adtam(január elején) hogy szeretem és újra szeretném vele gondolni a dolgokat akkor kiderült hogy ő már elkezdett beszélgetni egy másik fiúval aki elvileg a mentsvára volt(1-2 hete kezett akkoriban beszélgetni vele).Na már most eltelt egy hónap mióta tudjuk mindketten hogy mi a helyzet és hogy én újra szeretném vele kezdeni.Mindig mondjuk egymásnak őszintén hogy szeretjük egymást és nem akarjuk elveszíteni a másikat és volt hogy a lány elsírta magát telefonba ezmiatt magát hogy nem akar elveszíteni. De a napokban döntés elé állítottam hogy én szeretném vele újrakezdeni és örülnék ha nem lenne ellenfél a láthatáron. Erre ő azt mondja hogy nemtud dönteni mert az a gyerek csak úgy van(nem értem miért) és nem tudja mit akar.Elmondta azt is hogy az ő fejében mindkét eset lejátszódott hogy mi lenne ha én nem lennék vagy az a másik srác és valamelyikőnket elkéne felejtenie erre ő azt mondta hogy egyik sem lenne olyan jó. Viszont engem marhára zavar hogy én szeretnék vele lenni teperek érte hogy elkerüljem a múltbeli hibáim és renden legyen minden de ő mégis beszél mással és nem érzem azt hogy figyelne rám. Majd előadta nekem azt a sztorit hogy kicsit gondoljak bele az ő helyzetébe mert mi szakítottunk egy év után ő meg talált egy fiút akivel elmondása szerint nem akar semmit sem és elhiszem neki mert nem esete a másik srác(3 éve ismerem a lányt szóval tudom mi az esete). Viszont sakk matt helyzetbe érzem magam mert ha teperek megint azt érzem hogy nem akar semmit sem és elrontja a kedvem viszont ha ne adja Isten kicsit flegmára veszem a stílust ami nem jellemző rám akkor meg előjönne az hogy na mekkora kamus vagyok eddig tartott a kitartásom. És tényleg nem azért akarom visszaszerezni az exem mert van neki más hanem tényleg átértékeltem a dolgaim csak kicsit szarul jött ki ez a lépés hogy neki pont lett írkálni való fiúja. Az utóbbi napokban volt egy talink amin szájonpusziltam és neki sokat jelentett és jól esett neki és meg is köszönte nekem hogy ezt tettem.Maga a kérdés az hogy mit csináljak?Kicsit hanyagoljam?Zaklassam mégjobban? Kiakarom iktatni azt a másik srácot mert azt érzem ha ő nem lenne a lány is máshogy viselkedne.Előre is köszönöm aki tanácsot ad.

2021. febr. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
vacValue
2021. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Megmondod a csajnak, hogy vagy jartok ujra, vagy akkor soha tobbet nem beszeltek.
2021. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kerjoz ***** válasza:
66%
hát nehéz kérdés! ...nem hiába EX már csak, valamiert vége lett, igaz változtál de ak is, kitudja mit hoznaki beloled ujra a kapcsolat, kérdezd meg tole h mit akar, ha nem akarja veled ujra a kapcsolatott ak engedd el!! kár ráfecsérelni az idot (igaz most ezt nehez lenne elfogadni de jobb lesz igy) ...idovel te is fogsz találni mást, es ez megmarad szimpla barátságnak (jobb esetbe) ....neki azért tudnia kellene h mit is akar, nem pedig 2 embert is "kihasználni"
2021. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem nehéz kérdés egyáltalán. Imádja a csaj, hogy mindketten tepertek érte, azt gondolja nagyon fontos és értékes személy. Pumpáljátok az egóját folyamatosan, anélkül hogy kapcsolatban kellene lennie - tökéletes helyzet neki.


Másfél-két év eltelt a szakításotok óta; fordítsuk le úgy, hogy ennyi időt kidobtál az életedből. Kicsit gondold végig mennyi idő eltelt és mennyire normális, hogy még mindig ragaszkodsz hozzá.


A nagy teperésed annyira tetszett neki, hogy közel került egy másik sráchoz. Megérte akkor, nem?


Nem tudsz semmit csinálni, nincs ilyen hogy kilököm a másik csávót és akkor minden jó lesz. Hülyítenek, te pedig örömmel benne vagy.


Folytatod ezt, ami ennyi ideje megy vele, vagy lezárod, ez a két lehetőség van. Nem tudsz semmit csinálni, amivel újra összejönnétek, mivel ő nem akarja és a szakításotok óta ezt gondolja.

2021. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elhatároztad, hogy visszaszerzed?

Na már most ez azt jelenti, hogy miattad szakítottatok, nem feleltél meg neki, kiszerettél belőle.


Most meg ugye "újra elkezdtem szeretni", tehát labilisak az érzeseid, hol így, hol úgy.

Persze hogy nem tudja ez a lány eldönteni hogy most mit akarsz.

Most hirtelen fontos lett, mert irkál egy csávóval. Érdekes eddig nem volt fontos.


És persze nem akarsz teperni, nehogy beégj ha a másik csávót választja. Magyarul nem kell neked ez a nő, csak ki akarod iktatni az irkálóját.


Hagyd őket békén.

2021. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Ezt most felejtsd el.


Nincs mit visszaszerezni, ő nem tudja, hogy mit akar.

2021. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szerelmes volt beléd, és ezért nehéz a döntés. De a hangsúly a volton van. Ott az új srác, és iránta már elkezdett érezni valmi újat. Miattad nem tud belelépni, de már nem fog tudni visszamenni hozzád.

Az meg hogy tudod mi az esete, felejtsd el. A párom full nem az esetem. De beleszerettem, és már az. Mindenestül, kívül- belül.

Csak visszahúzod. Engedd el mert réit is képzelsz el, nem lesz olyan.

2021. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan nőt, aki téged akar, nem játszmázik, ismerkedik melletted.
2021. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!