Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanacstalan vagyok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanacstalan vagyok: mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nyilvan mindenki vedi a sajat szuleit. Nyilvan senki nem valasztja meg oket. De baratnom szuleiben/nek hisz..

Az eset:


Szulei belehajszoltak egy kisebb 500eft kocsihitelbe. Segitettek neki egybol intezni a dolgokat,eleve az ő otletuk volt foleg.. Csunyan,zsaroloan bantak vele.


Huga most kapott egy ugyanolyan kocsit mint baratnőmé; neki nem kellett hitelt felvennie. Neki a szulok megelolegeztek a penzt, es csak akkor viheti el ha kifizette,ami lassankent tortenik, de megse hitel..


Igy barátnőm a 300ezres kocsija majd 900ba lesz..

Es ezt nem latja at..


2018. nov. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Mit akarsz és miért?
2018. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neked? Semmit. Mivel semmi közöd hozzá, h két felnőtt ember (szülők)és neked idegenek anyagilag hogy döntenek.

Lehet, kivételeznek. Lehet, akkor nem volt pénzük ugyanilyen konstrukciós megoldásra, mint a hugnál.

Ha, az előbbi, akkor ez nem most kezdődött, és nem is fog soha befejeződni, mármint a kivételezés. Ez így marad. Ez van.

De, te ne folly bele. Itt talán a barátnőd kérdezhetne rá, de nem sok értelme van.

2018. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!