Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenétek olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan férfival aki elvált és gyereke van?

Figyelt kérdés

Én elfogadnám csak nekem fontos lenne, hogy legyen közös is majd.


Korabbi kapcsolatban nagyon àtvágtak , évekig ígérgettek, hogy persze szeretnék gyereket ...aztán meg mégsem és meg is csalt.


Vagy inkább gyermektelent keressek aki jobban “megérti ezt “ amit én érzek?


2021. febr. 12. 11:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%

És ha neked is csinál gyereket, majd téged is elhagy?

Oké, hogy elmúlhat a szerelem, megromolhat a kapcsolat, ezeket mind megértem.

De miért keresnél kifejezetten gyerekes pasit? Miért lenne jó neadjisten egyedülálló anyának lenni, ha veled is megromlik a kapcsolata?

Úgy látom, hogy nagyon rohanni akarsz már, de lassíts. És végképp ne keresgélj. Majd jön valaki, akinél tök mindegy lesz, hogy van-e gyereke vagy sem, úgy levesz a lábadról.

2021. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem direkt kerestem gyerekeset, főleg ilyen jelentkezők vannak, mióta szingli lettem.

Csak ugye akinek màr van gyereke nem érti ezt meg annyira amit én érzek.

Nem rohanok, de mondjuk úgy az idő ellenem dolgozik így màr lazáskodhatok sokàig.

2021. febr. 12. 11:32
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék gyerekes férfival összejönni. Gondolom azért, mert nekem még nincs sajátom, és nem tudom átérezni, mit is jelent egy gyerek; hogy mindig ő lesz az első. És ugye ilyen esetben az ex is képben marad valamennyire, hiszen a gyerekkel kapcsolatos döntéseket jó esetben együtt hozzák meg. Nos, számomra ez egy fájó pont lenne, hogy van olyan része a párom életének, amiből kimaradok.
2021. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkedek elvált férfiakkal, főleg ha őszintén felvállalja a dolgot és nem csalja a feleségét..

Viszont másik része a kérdésnek már nem ilyen. Nekem nincs tervben gyerek, már csak amiatt is mert fiatal vagyok és amiatt is mert, jelenleg úgy vagyok vele hogy nincs meg hozzá mindenem. Ha anya lennék akkor mindenféleképpen szeretnék fiatal anyuka lenni (25-28évesen) vaagy másik lehetőségként az is felmerül, hogyha apánál van elhelyezve a gyerek, akkor őt tiszta szívből és lelkiismeretesen (természetesen anyukával összebeszélve) nevelni. Úgy érzem ugyanúgy tudnám szeretni más gyerekét is, és örülnék annak, hogyha legalább ennyiben ott vagyok valakinek. Nem várnám el, hogy anyunak szólítson vagy bármi, szimpla jó kapcsolat egy kis nevelőcélzattal.

2021. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok, fiatalabban én is ezt gondoltam, de miután csúnyán átvágtak más a nézetem. Meg a korban hozzám illők közt kevés a gyermektelen.
2021. febr. 12. 11:43
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csomagban van így is, úgy is. Nem kell más terhe és nyűgje.
2021. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Engem elfogadott a feleségem így is. Van már közös gyerekünk is.
2021. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
13%
Pénz függő. Ha a pasi keres havi nettó 800E-t, akkor felőlem lehet féllábú, falábú, agresszív, alkoholista, és lehet akár 5 gyereke is!
2021. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ hány éves is vagy. Nem lenne baj gyerekes pasival kapcsolatban lenni, ha mindketten helyén tudnátok kezelni a dolgokat. De a legtöbbször több probléma is felmerül ami egy idő után rosszul fog esni neked. Én amiket hallottam, olvastam.

- a pasi sokkal több időt tölt a gyerekével, ami neki/nekik természetes. Egy idő után sérelmezni fogod, hogy kevés ideje marad rád, a hétvégék majdnem mindig a gyerekről fognak szólni, közös programok alig alig lesznek,

- a gyerek nem tud elfogadni, versengés kezdődik el köztetek az apa szeretetéért,

- esetleg van egy ex is a képben a gyerekkel,

- sok pénzt költ a gyerekére, ami neki normális, de téged zavarni fog.

- te szeretnél közös gyereket, de a pasi idő közben meggondolja magát,

- ha lesz közös gyerek, sokszor a sajátodat előtérbe fogod tolni, indirekt módon lassan kitúrva a nem közös gyereket, ami az elsőszülöttnek fog rosszul esni. Sorolhatnám, mert van még sok...

Tudni kell, a szerelem el fog múlni, átveszi helyét a szeretet. Olyat kell választani és csak akkor szülni közös gyereket akivel a fenti problémákat meg tudjátok beszélni és nem a szőnyeg alá söpörve reménykedni, hogy a másik alkalmazkodni/engedni fog a saját érzéseit feladva.

2021. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9

33 vagyok így nagyon a korban hozzzam illők közt nincs sok gyermektelen. Az fontos lenne, hogy legyen közös is.

2021. febr. 12. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!