Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenétek olyan 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan 30 éves férfival akinek még sose volt párkapcsolata, mert eddig elkerülte a szerelem?

Figyelt kérdés

Így alakult. Lefőtt már a kávé, vagy még reménykedhetem?


F/30


2021. febr. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Én is ugyanígy vagyok, de vannak mindig itt más gondok is. Én pl. túl zárkózott vagyok és önbizalomhiányos, ha csajozásról van szó. Ennyi idősen nincs szűz férfi defekt nélkül.
2021. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén!


Keress egy roma, félcsöves csajt, pakolgast, DE NE SZAPORODJ, és köttesd ki a netet!


Szép életet!

2021. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem lennék férjnél, simán. Mellesleg a férjem 29 volt és én voltam az első barátnője. 😊
2021. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ott már nem kis defekt lehet.
2021. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Mivel te az alkesz Bazsi vagy, így nem. Amúgy is megfordulna a fejemben, hogy akkor annak milyen defektje lehet, de végülis általánosságban nem lehetetlen.
2021. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdenétek olyan 30 éves nővel akinek még sose volt párkapcsolata, mert eddig elkerülte a szerelem?


Így alakult. Lefőtt már a kávé, vagy még reménykedhetem?



N/30

2021. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt kerdezt meg magadtol hogy eddig miert nem volt senkid. Mit tettel annak erdekeben hogy legyen parod?

En is 30 vagyok de hazas. Volt idoszak mikor nekem sem volt senkim de probalkoztam, randiztam amennyi lehetosegem csak volt.

Tegyuk fel hogy 18 eves korod utan kezdtek el foglalkoztatni jobban a lanyok, de valoszinuleg elobb. Mit csinaltal az elmult tobb mint 10 evben?

Hany lanynal kezdemenyeztel? hany randid volt? Volt olyan evem hogy szinte minden honapban volt uj randim, ugy hogy videken laktam ahol nincs annyi ember mint Budapesten. Nem lett egy baratnom se de legalabb megprobaltam. Vegulis kesobb lett parom, ma mar a felesegem. Ha akkor feladom akkor ma is egyedul lennek.

2021. febr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!