Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat két ember között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat két ember között beteljesületlen szerelem miatt olyan lelki kötődés, amely életünk végéig elkísér minket?

Figyelt kérdés
Régebben összejöttünk egy rövid időre, de gyávaság miatt ő nem vállalt fel engem, viszont mindig vágyott rám. Nagyon hosszú idő után felkeresett, de most már én házas vagyok, nem lehet köztünk semmi. Amúgy se tudnám megbocsátani a gyávaságát. Viszont mindig gondolni fogok rá és szerintem ő is rám.

2021. febr. 19. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is van egy ilyen "barátnőm", mi 17 év után találkoztunk.

Egyikünk mindig házas volt, vagy volt egy komoly kapcsolata.

2021. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Én se beszéltem egy lánnyal már vagy fél éve, de mégis minden nap gondolok rá. Azért remélem én nem járok így, hogy még 16 év után is eszembe jut.
2021. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen férfi az életemben. Mindig "elkerültük" egymást. Ha éppen neki volt komoly kapcsolata, nekem nem, aztán fordítva. Végül csúnya vagy sem néhány hónapig együtt voltunk a kapcsolataink mellett. Minden klappolt, de gyávák voltunk és úgy döntöttünk, hogy nem rúgunk fel mindent, be kell fejeznünk kettőnk kapcsolatát.

Azóta mindkettőnk éli az életét, de ez a különleges kapocs sosem fog megszűnni. Egyszerűen érzem a rezgéseit már egy szia-ból, ahogy beleszól a telefonba.

Talán majd egyszer máskor, egy másik életben.

Egyébként fura, de a nagymamámnak is volt/van ilyen kapcsolata. Mindig is jóban voltak ezzel a férfival, ismerte az egész család. (A nagypapámmal régen elváltak.) Sosem fognak együtt élni, de a kötelék mindig meg lesz és számíthatnak egymásra a mindennapokban. Szerintem ez valahol szép dolog, mégha egy párkapcsolatban nem is túl szerencsés érzés.

2021. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, kialakulhat. Csak erről nem szólnak dalok, filmek, sorozatok, mert ez egy fájdalmas dolog. Mindig ott sajog a háttérben, ha előkerül a téma. De azért is olyan különleges, mert nem teljesül be.
2021. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!