Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így akart megfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így akart megfogni magának?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt találkoztunk a lánnyal, akkoriban még vendéglátásban güriztem, de ennek ellenére is érdeklődött, találkozgattunk. Aztán protekcióval bekerültem egy céghez, ahol most már vezető beosztásban dolgozom, azt el is mondtam neki, a havi fizumat is majd rá 3/4 évre bevallotta, hogy ő többet érez irántam, mint kellene. Nem nagyon költöttem rá pénzt, de ha a csaj a hosszú távban gondolkodik akkor nyilván akar valamit, hogy jó módban éljen. Neki nincs saját ingatlana, elég rosszul is keres. Mit gondoltok? Rám akart csimpaszkodni, hogy feljebb kerüljön a ranglétrán?
2021. febr. 20. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Könnyen lehet!
2021. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, de nem biztos, hogy csak a pénzedért szeret. Három év alatt már kiismerhetted...
2021. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Szóval már előtte is érdeklődött utánad, és amikor elmondtad a fizud, akkor is várt majdnem egy évet ezzel a vallomással..paranoiás vagy.
2021. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Azt a sok pénzt inkább költsd pszichológusra, mert komoly bajok vannak a fejedben. A szerencsétlen csajt meg hagyd békén.
2021. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vkinek csak egy kis penze is van egybol mashogy gondolkodik..

Add be neki hogy csori vagy egyszeruen. Es hogy akkor keresni fog e.


Sajnalom a csajt. En is jartam ugy hogy allandoan ezt akarták belém beszelni hogy biztos mert a pénze kell. Intelligencia meg kanyarban..

2021. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!