Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben/ párom helyében? 20/l

Figyelt kérdés

Egyik nap egy romantikus , gyertyafényes vacsora keretein belül , amely kifejezetten csodálatra méltó s idilli volt, elfogyott néhány üveg bor.

Pocakom elkezdett rosszalkodni, és sajnos lehánytam a kedves párom szobájának a falát.

Nagyon rosszul kezelte, szerintem szakítani szeretne emiatt. Sőt, azóta nem is keresett , és a telefont sem veszi fel, pedig még levelet is írtam neki , amit feladtam postán

A kèrdésem az lenne , hogy ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben ?



2021. febr. 22. 11:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Szerintem pár napig mérges lesz és ennyi.

Küldj neki egy vödör festéket 😉

2021. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy sablonnak hangzik, de ha emiatt szakít akkor bármiylen más ok miatt megtette volna. Ha szeretne téged akkor nem csinálna abból problémát hogy működik az emésztőrendszered..
2021. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg vicces xD én az ilyesmikért sosem tudtam haragudni az exemre. Mondjuk... Azért máskor majd mértékkel...


(20/F)

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok!

Köszönöm.

Csak az a baj, hogy Ő nagyon zárkózott, állítása szerint “ sosem volt még részeg sem, és a legtöbb borral akkor találkozott , amikor ministrált” nem hogy ilyen állapotba került volna bármikor is...

2021. febr. 22. 11:33
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok. Én sem rúgtam még be úgy igazán, mert tudom, hogy hol a határ, és ott eddig mindig megálltam 🤷🤷

Azt megértem, hogy taszítaná, ha elmentél vonna buliba és ott összehánytad volna magad, de így hogy kettesben..🤷 miért nem vigyázott akkor rád?🤷

(Költői kérdés volt)

2021. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt a pár üveg bort magad ittad meg? :D Az úgy tényleg romantikus lehetett.
2021. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Ezek az igazi feleségnek való lányok:D

Aztán csoda ilyenkor csoda, hogy "nincs normális pali" amikor egyedül a leányzó bepuszil pár üveg bort:D


"Pocakom elkezdett rosszalkodni, és sajnos lehánytam a kedves párom szobájának a falát."

Azért kemény így leírni, hogy benyomtál alsó hangon 1 liter bort, ha nem 2-t és kidobtad a taccsot.

2021. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul berúgtatok és lehanytad a falat😂😂


Nem tudom, kellemetlen de ennél nagyobb bajotok sose legyen. Ajánld fel hogy kifizedet a festést, festéket, kifested/kifesteted aztan jónapot.

2021. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
kinos, de azert ezert szakitani szinten gaz. miota vagytok egyutt?
2021. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Takarítanék.
2021. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!