Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben/ párom helyében? 20/l

Figyelt kérdés

Egyik nap egy romantikus , gyertyafényes vacsora keretein belül , amely kifejezetten csodálatra méltó s idilli volt, elfogyott néhány üveg bor.

Pocakom elkezdett rosszalkodni, és sajnos lehánytam a kedves párom szobájának a falát.

Nagyon rosszul kezelte, szerintem szakítani szeretne emiatt. Sőt, azóta nem is keresett , és a telefont sem veszi fel, pedig még levelet is írtam neki , amit feladtam postán

A kèrdésem az lenne , hogy ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben ?



2021. febr. 22. 11:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Letakarítanám, utána folytatódhat a találkozó.
2021. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Emiatt szakítani túlzás véleményem szerint. Nyilván nem egy jó dolog az,hogy le van hányva a fala mert most le kell valószínűleg festenie,de ez még nem egy komoly indok erre.

Van aki jól bírja az alkoholt van aki nem,nincs is ezzel semmi probléma.Máskor csak annyit igyál majd amennyit még bírsz,mértékkel!😃

2021. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,a szögelés szexet jelent higgyj nekem.

És az,hogy ezt írta nem jelent jót.

Magyarra fordítva "már szexre se lennél jó"

Bár elég idióta dolog egy hányás miatt ez a feszkó,de ez a helyzet, sajnálom.

2021. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A szögelés biztosan szexet jelent, de én a nyulakra mondanám, hogy szögelnek. Szerintem ez a csávó egy látensmeleg fideszes. Mondd neki, hogy a sátán hányta le.
2021. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, írj neki levelet 11:11-kor, használd sokat a 666, 23 és 69 számokat! Sztem ezek után békén hagy!!
2021. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!