Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, mikor aludt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor aludt először nálatok a barátnőtök? Mi volt róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az első kérdést úgy értem hogy a hivatalos összejövetel után mennyivel. A második hogy mit gondoltatok róla mikor megláttátok smink nélkül, pizsiben, kényelmes hajban, ékszerek nélkül, stb?

Bocsi kicsit izgulok, ezért kérdezem! Reggel nem vagyok szép jelenség és a teám előtt morcos is vagyok (NAGYON). 20N



2021. febr. 25. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Reggel minden nő gyönyörű, nyugi :) még ha össze is gyűrte az ágy.

Mi 18 évesen szerintem 1.5-2 hónap után aludtunk együtt kb.

Ha most összejönnék valakivel, akkor nem tudom hogyan alakulna, nagyon sok mindentől függ ez a dolog.

20F

2021. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Első randi együtt alvós volt. Reggel is minden rendben ment :D
2021. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Általában a férfi olyan nőt választ, aki smink nélkül is tetszik neki, a reggeli morcosságod meg a te problémád, majd kinövöd az ovis eszköztárad, és megtanulsz nem érzelmi-indulati módon működni, vagy sem.:)
2021. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"mit gondoltatok róla mikor megláttátok smink nélkül, pizsiben, kényelmes hajban, ékszerek nélkül, stb?"

Soha nem láttam még olyan szépnek, mint akkor.

2021. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt.

A srác eleve igy ismert meg hogy nem is voltam a toppon. Ittunk meg stb.

Állandoan randiztunk tavakban furödtünk tanitott autot vezetni stb.

Igazábol eleinte soha nem is aludtunk egész ejszaka szeretkeztünk, aztán KO-k voltunk csak, azaz, joformán nem is aludtunk, hanem csak beájultunk az ágyba eszméketlenül szinte, mindig mikor már semmi erőnk nem volt soha :D szoval az első együttalvások nálunk csak arrol szoltak, hogy ki vagyunk ütve rendesen :D reggelente már 5 haver jött át minimum es zajlott az élet tovább :)

Talán pár honap mulva jött csak el az, hogy romantikusan nyugalomban összebujva aludtunk egyszer egyszer, de azt sem nagyon volt sok, mert rengeteget éjszakáztunk, bandáztunk.

Igazábol nagyon éltünk. Az alvás joformán csak muszáj volt már, mert a szervezet nem birja, mindig is és soha nem más.


A mostani párommal is hasonlo kezdődik. Nem volt mèg nyugodt ejszakánk.

2021. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*szoval 3 nak van igaza. A férfi általában olyannal van aki bárhogyan tetszik neki
2021. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyből. Találkozó napján már összejövünk és egymásnál alszunk, sőt összeköltözünk.

Azt gondolom, hogy pizsiben van. Nem jönnék össze olyannal, aki élszereket és sminket visel magán.

2021. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami most is, hogy piszok jó nő. :D Bár én eleve smink, meg ékszerek nélkül ismertem meg. Azóta se igazán sminkeli magát, nem az a típus és szüksége sincs rá.
2021. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!